54: II. lir Pag. 17: Amsterdam. Nöggeralh. Toevoegen achter de accolade na de vermel ding Adjunct-directeuren: P. J. Bruul, leider I inspecteur) der Amsterdamse bioscopen. Pag. 18: Amsterdam. Rialto. Schrappen: Mevrouw H. J. du Mée-Smit. leid ster, alsmede het telefoonnummer 726188. Het corr.-adres is thans: Ceintuurbaan 338-340. Pag. 21 Pag. 22: air. 29: HO: 3 1 Pag. 33: 18: Pag. 49: Bergen, De Rustende Jager. Toevoegen als leider: Mr. H. Diesfeldt. Bodegraven, Nova. Toevoegen als leider: A. L. Bongaards. Kindhoven. Plaza. De vermelding Mej. J. M. E. Otten wijzigen in: Mevrouw J. M. F,. Kuijper-Otten. leidster. Enkhuizen, Munt. Schrappen: de naam Z. Jelles en Z. Jelles privé-telefoon 908. Toevoegen onder Enschede: Bioscooptheater Metropole N.V., Oldenzaalse- straat 19—21a. telefoon 5770. B. H. Domme- ring. D. J. van Leen en H. M. Ziel, directeuren. Geertruidenberg, Centraal. Toevoegen als leidster: Mevrouw C. M. Baars- Benniers. Gouda. Reunie. Toevoegen als leider Hilversum: Casino en City. De naam J. C. Galjaard onder Casino Thealer uijzigen in: H. Bliekendaal. leider. Wijzigen onder City Theater de naam E. J. Jogchem in: E. Verpoort, leider. Middelharnis. Meyer Theater. Als firmanten vermelden: A. Kaptein en Mevrouw M. C. Kaptein-Moelker. Hetzelfde geldt voor de pagina's 53 onder Oude Tonge en 71 onder Middelharnis. Moordrecht, Irene. Toevoegen als leider: H. Brand. Toevoegen tussen Overdinkel en Posterholt: Paterswolde gem. Eelde) (Afd. Noorden) 05907. Maxwill Theater. Vennerstraat 24, Firma Van Wijk Edens. corr.-adres: Vennerstraat 24, telefoon 264. firmanten: W. F. 'Edens en M. van ijk. Rhenen. Flora. Schrappen: C. M. Westland Jr. en alles wal daarna vermeld is. Toevoegen: Stichting Arfi. corr.-adres: Fer- dinand Bolstraat 93a I, Amsterdam. R. .1. Mclntvre. directeur. 'ag. 55: Ridderkerk, Sint Joris. Het corr.-adres: Molendijk C. 148 wijzigen in: 35—39. Pag. 56: Rijssen, Parkgebouw. Na Vereniging T.O.V.A. toevoegen: corr.- adres: Secretaris Vereniging T.O.V.A.. p/a Ter Horst Co., Bijssen. Pag. 58: Soestdijk. City. Schrappen: F. Verpoort, leider. Soesterberg. Militair Tehuis. Toevoegen als leiders: H. T. M. en P. H. M. Ruys. Pag. 59: Susleren, Metro. Toevoegen: G. J. Halmans, leider. Pag. 61 Lift. Luxor. Toevoegen als leidster: Mevrouw J. J. Hollslag- Delleman. Pag. 62: Utrecht. Spoorbio. Toevoegen als leidster: Mevrouw H. Korsmil- Halberstadt. Pag. 61: Vlieland, Bruin. Bioscoop Hotel Bruin wijzigen in: Bruins Bio scoop ..Vlieland". Toevoegen als leiders: H. C. en P. D. Bruin. Pag. 68: Zaltbommel, Luxor. Toevoegen als leider: G. M. Verkuil. 69: Pag. 72: Pag. 7H Zwolle, De Kroon. Toevoegen als leider/commissaris: L. H. Wach ters. Amsterdam, J. Arthur Rank. Naam gewijzigd in: Rank Film Distributors (Holland) N.V. Deze vermelding alphabetisch voegen tussen Paramounl en R.K.O. Amsterdam. D.L.S. Film. Toevoegen als directeur naast de heer P. L. Ooms: S. Barnstijn. Amsterdam, Lexfilm. Toevoegen als leider: P. Spek. Amsterdam. Victoria Films. Toevoegen als leiderH. F. Hanekamp. Amsterdam, Warner. De vermelding L. Groen, directeur wijzigen E. Gr i. lid van de raad van beh Pag. 74: 's-Gravenhage. City Film. De aanwijzing in de vorige opgaaf, dat de ver melding van Mr. H. Wilton, gedelegeerd com missaris der N.V. City Film, moet worden doorgehaald, betekent niet. dat genoemde heer deze functie niet meer zou bekleden. "s-Gravenhage. Haghefilm. In plaats van Mr. N. van Velzen als leider vermelden: C. Treffers. Idem oj) de pagina's 75 en 77 onder 's-Graven hage, Haghefilm. 's-Gravenhage, Profilli. Alle daar vermelde telefoonnummers schrap pen. In de plaats hiervan vermelden telefoon nummers 853302, 853303 en 853304; corres- 27

Film | 1957 | | pagina 27