Vervallen diploma's Dank van het Rode Kruis! Hel Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te ver lenen, als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement, aan: de Stichting Arfi te Amsterdam tot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscoop-A ..Bio Eigen Gebouw" te Bhenen, welke bioscoop tot dan toe onder de naam Flora Theater ten name van de heer C. M. Westland Jr. in dat register stond ingeschreven de M.V. City Theater te Eindhoven, tot het gaan exploi teren van een nieuw te bouwen permanente bioscoop-A aan de Dommelstraat te Eindhoven, zulks ter vervanging van het te haren name ingeschreven City Theater aan de Bosdijk aldaar, hetwelk moet worden opgeheven wegens onteigening; de N.V. Carillon Films te Voorburg, tot het overnemen en voortzetten van de filmproductiezaak, welke tol dan toe stond ingeschreven ten name van de Firma Carillon Films; de N.V. Zuid-ÏNederlandsche Theaters- en Bioscopen- Exploitatie Ie Heerlen tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscopen-A: Koyal en Scala te Heer len, welke tot dan toe ten name van de heer M. van Bergen stonden ingeschreven, alsmede de permanente bioscoop-A Boyal Theater te Weert, welke ten name van de Firma L. J. H. M. van Bergen was ingeschreven. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 31 Januari gehouden zitting toestemming als bedoeld in arti kel 8 van het Algemeen Bedrijfsreglement verleend aan: de Firma Van Wijk en Edens te Paterswolde tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A aan de Vennerstraat 24 te Paterswolde (gem. Eelde). Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten, op voorwaarde, dat hiertegen binnen acht dagen na de ver schijning van deze publicatie geen geldige bezwaren zijn ingediend de N.V. Carillon Films, Laan van Middenburg 17 te Voorburg, directeuren G. J. J. M. Baucamp en T. de Wit, exploiterende een filmproductiezaak; de N.V. Zuid-Nederlandsche Theaters- en Bioscopen- Exploitatie, Akerstraat 65A te Heerlen, waarvan directeur is de heer M. van Bergen, exploiterende de bioscopen Boyal en Scala te Heerlen, alsmede het Boyal Theater te Weert; Aanmelding lidmaatschap Voor het lidmaatschap heeft zich aangemeld: de Firma Van ijk en Edens, Vennerstraat 24 te Paters wolde. firmanten W F. Edens en M. van Wijk. exploite rende het Maxwill Theater aldaar. Eventuele bezwaren tegen de toelating moeten binnen acht dagen na de verschijning van deze publicatie schrif telijk en gemotiveerd bij het Hoofdbestuur worden in gediend. Beëindiging donateurschap Wegens verlies van de vereisten zijn van het lidmaat schap vervallen verklaard: de heer C. M. Westland Jr. te Wageningen, voormalig exploitant van het Flora Theater te Bhenen; de Firma Carillon Films te Voorburg; de heer M. van Bergen te Heerlen, voormalig exploi tant van de bioscopen Boyal en Scala te Heerlen de Firma L. J. H. M. van Bergen, voormalig exploi- tante van het Boyal Theater te W eert. Liquidatie waarborgsom In verband met de beëindiging van het lidmaat schap van de heer C. M. Westland Jr., voormalig exploitant van Flora Bhenen, de Firma Carillon Films te Voorburg, alsmede van de Firma L. .1. H. M. van Bergen, voormalig exploitante van liet Royal Theater Ie Weert, worden de leden uitgenodigd eventuele vor deringen op deze voormalige leden binnen acht dagen na de verschijning van deze publicatie schriftelijk en gemotiveerd bij liet Bondsbureau in te dienen. Toelating donateurschap Tot het donateurschap van de Bond is toegelaten de Stichting Film en Wetenschap. Catharijnesingel 59 te Utrecht. Aangezien thans alle tijdig aangevraagde Bondsdiplo ma's, beurskaarten, bioscoopdiploma's-oorlogsinvaliden, enz. zijn uitgereikt, is de geldigheidsduur van de diplo ma's voor het jaar 1956 met ingang van de verschijning van dit orgaan geëindigd. De leden-bioscoopondernemers doen er goed aan er de aandacht van hun personeel op te vestigen, dat houders van ongeldige bioscoopdiploma's niet meer kunnen wor den toegelaten alvorens zij beschikken over een toegangs bewijs voor het jaar 1957. Met erkentelijkheid heeft het Hoofdbestuur van het Nederlandsche Roode Kruis aan het Hoofdbe stuur van de Nederlandsche Bioscoop-Bond medege deeld, dat de van 26 October tot en met 1 November 1956 in de bioscopen der Bondsleden gehouden jaar lijkse collecte ten bate van het Nederlandsche Roode Kruis in totaal een bedrag van 106.681,40 heeft opgeleverd, hetgeen weer meer is dan in het jaar daarvoor. Aan alle theaterdirecties is inmiddels een gespecificeerde lijst toegezonden, welke een over zicht geeft van de opbrengst per bioscoop. „Het aanzienlijke bedrag", zo schrijft het Hoofd bestuur van het Nederlandsche Roode Kruis, „dat jaarlijks door de belanglozc medewerking van de Nederlandsche Bioscoop-Bond en zijn leden ons nationale Rode Kruis ten goede komt, draagt sleed.-. in belangrijke mate bij tot het Rode Kruiswerk in ons land. Dat het Nederlandsche Roode Kruis telkens weer mag bouwen op de zo bijzonder gewaardeerde mede werking van Uw Hoofdbestuur en de leden van Uw Bond. stemt tot zeer grote voldoening en waarde ring; daarom ivordt IJ gaarne de welgemeende dank van ons Hoofdbestuur overgebracht"

Film | 1957 | | pagina 7