Commissie Tan Geschillen Pag. 54: Pag. 64: Pag. 66 Pag. 53St. Michielsgestel Toevoegen na J. v. d. Biggelaar: corr.-adres: Nieuwstraat 8, tel. 456. Moordrecht, Irene Deze plaats en alles wat daarbij vermeld is schrappen. Alphabetisch toevoegen. Schoonhoven 0 1823 Nuts-Bio, Koestraat 72, tel. 353. (Mevr. G. W. van Doorn, leidster), B. A. G. Heemskerk, corr.- adres: Kerkstraat 51, Bodegraven. (Zie ook onder Bodegraven, Boskoop en Woerden). Tevens op pag. 23 toevoegen aan de vermel ding: (Zie ook onder Boskoop en Woerden) de plaats Schoonhoven. Idem op pag. 24 onder Boskoop en op pag. 75 onder Woerden. Tevens onder Boskoop het tel.nr. 2894 schrappen. Steenbergen, Luxor De opgegeven wijziging van het telefoonummer achter Oud-Gastel berust op een abuis. Dit nummer blijft 0 1651-254. Onder Steenbergen moeten de woorden „geen kengetal" worden vervangen door0 1670. Het tel.nr. 90 van Luxor moet worden veran derd in 3449. Tilburg Alphabetisch toevoegen Theater Noorderlicht, Veldhovenstraat 27, tel. 32725, N.V. Noorderlicht, H. C. v. d. Waarden en C. G. M. Legro, directeuren. Utrecht, Camera Achter de accolade schrappen de plaats ,.Maarssen". Wageningen, Luxor Theater Deze vermelding alsmede het corr.-adres Hoog straat etc. schrappen. Wieringen, Cinema „De Haan" Toevoegen als leider: P. Kraan. Wijchen De vermelding Victoria Theater veranderen in Victory Theater. N.V. City Film Het correspondentie-adres: Postbus 49 wijzigen in: Nieuwstraat 24. Idem op pag. 87. Pag. 87 Pas. 67 Pag. 69: Pag. 73: Pag. 74: Pag. 75: Pas. 82 Pag. 83: N.V. Filmtrust Het adres Keizersgracht 332 veranderen in: Joh. Verhulststraat 90. Het tel.nr. 247238 veranderen in: 715079. Pag. 84: N.V. Filmfabriek Polygoon Tussen de haakjes schrappen de woorden: „en Mr. K. F. B. van der Ploeg". Tevens de „s" schrappen in de woorden „leiders" en „procu ratiehouders". Pag. 85: N.V. Standaardfilms De vermelding „(Booking na 19 uur: 717138)" wijzigen in: (Booking na 18 uur: J. v. Kam pen, Bennebroek, tel. 0 2502-7098). Alphabetisch toevoegen: Joh. Blansjaar, Hoofdstraat 48, Santpoort, tel. 0 2560-8991. Pas. 87: Filmproductie Maatschappij „Amsterdam" N.V. Het adres Keizersgracht 332 wijzigen in: Joh. Verhulststraat 90. Het telefoonnummer 247238 veranderen in: 715079. Schrappen W. J. Eek- hardt, leider. 91: Alphabetisch toevoegen: N.V. Lens (Filmschermconstructies), Plompert- straat 26, Rotterdam, directeuren: Ph. H. Sut- ter en A. Luthart, tel. 172885. Pag. "■'■■■'■:■'■:.■■-- De COMMISSIE VAN GESCHILLEN (EERSTE KAMER) van de Nederlandsche Bioscoop-Bond heeft het volgend arbitraal von nis gewezen in zake: N.V. KINO APPARATEN EN INSTRUMENTEN FABRIEK LOUIS B. KAGENAAR, gevestigd te UTRECHT en kantoor houdende aldaar aan de Jekerstraat 82-82b, eiseres, contra A. BORSJE, exploitant van het Asta Theater te GORINCHEM. en wonende aldaar aan de Robberstraat 7, gedaagde. De Commissie van Geschillen (Eerste Kamer) van de Neder landsche Bioscooo-Bond, volgens de Statuten en het Arbitrage- Reglement van die Bond benoemd en aangewezen als arbitrage college voor de beslechting onder meer van geschillen tussen le den en donateurs van de Bond onderling; IN AANMERKING NEMENDE: dat eiseres bij request d.d. 20 september 1960 een geschil contra gedaagde heeft aanhangig gemaakt, van welk request een afschrift aan dit vonnis is gehecht en dat wordt beschouwd als hier te zijn ingelast; dat de Commissie partijen tijdig heeft opgeroepen om te ver schijnen op haar zittine. gehouden op woensdag 12 oktober 1960 op het bureau van de Nederlandsche Bioscoop-Bond, Jan Luyken- straat 2 te Amsterdam; dat aldaar zijn verschenen de heer L. B. Kagenaar, directeur van eiseres, alsmede de heer A. Borsje, gedaagde; dat de heer L B. Kagenaar namens eiseres in hoofdzaak heeft verklaard, dat eiseres op 27 november 1958 aan de gedaagde, overeenkomstig factuur d.d. 31 december 1958, twee celeronwiel- tjes met excentriek en twee stalen wormwieltjes, tezamen voor een bedrag van heeft geleverd; dat een kwitantie voor dit bedrag d.d. 23 april 1959 door gedaagde is geweigerd en dat na die datum gedaagde herhaalde malen schriftelijk is aangemaand om te betalen, maar dat gedaagde met de betaling in gebreke is gebleven, hoewel hij nooit schriftelijk heeft gere clameerd; dat gedaagde in hoofdzaak heeft verklaard, dat hij niet betaald heeft, omdat hij de prijs der geleverde goederen te hoog achtte: dat hij niet schriftelijk maar wel mondeling heeft gereclameerd bij de vertegenwoordiger van eiseres; dat de heer L. B. Kagenaar namens eiseres nog verklaard heeft, dat aan eiseres van deze reclame niets bekend is; dat de gefac tureerde prijzen voor de geleverde goederen normaal waren en dat eiseres derhalve bij haar vordering persisteert; OVERWEGENDE: dat eiseres donatrice en gedaagde lid is van de Nederlandsche Bioscoop-Bond en dat ingevolge artikel 32 der Statuten en artikel 1 van het Arbitrage-Reglement van de Nederlandsche Bioscoop- Bond alle geschillen tussen leden en donateurs van de Bond met uitsluiting van de burgerlijke rechter zijn onderworpen aan de Bondsarbitrage, zoals die geregeld is in dat arbitragereglement: dat dus de Commissie van Geschillen bevoegd is van het on derhavige geschil kennis te nemen en daarin uitspraak te doen als arbitrage-college, welks beslissingen vatbaar zijn voor hoger beroep bij de Raad van Beroep van de Nederlandsche Bioscoop- Bond; dat gedaagde weliswaar beweert, dat de prijs van de door eiseres geleverde goederen te hoog is, maar dat zij alvorens tot 30

Film | 1960 | | pagina 30