Vertegenwoordiging van het Hoofdbestuur 1 de heer R. J. Meijer, voornoemd, zich noemende: De Taunay Meijer, Duchattelstraat 9 te 's-Gravenhage. Eventuele bezwaren tegen de toelating moeten binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie schrif telijk gemotiveerd bij het Hoofdbestuur worden ingediend. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten op voorwaarde dat tegen de desbetreffende beslissing binnen acht dagen na de verschijning van deze publicatie geen gegronde bezwaren zijn ingediend: de heer J. W. van Maasakkers, Park F. 107 te Nuenen, exploitant van de permanente bioscoop Apollo te Nuenen; de heer M. Cornelissen, Vondelstraat 72 te Amsterdam, exploitant van de filmfabriek en filmproductiezaak Trio Film aldaar. Beëindiging lidmaatschap Wegens verlies der vereisten zijn van het lidmaatschap vervallen: de firma Triofilm, voormalig exploitante van een film fabriek en fimproductiezaak onder die naam te Amster dam, waarvan firmanten waren de heren M. Cornelissen en wijlen Jo de Haas; Mevrouw C. J. Kossen-Schenk, Molenvaart 253, Anna Paulowna, die de exploitatie van de Apollo Bioscoop te Anna Paulowna heeft beëindigd. Liquidatie waarborgsom In verband met de beëindiging van het lidmaatschap van de Firma Triofilm te Amsterdam worden de leden van de Nederlandsche Bioscoop-Bond en van de Neder- landsche Vereeniging van Bioscoopreclame-exploitan ten uitgenodigd eventuele vorderingen binnen acht dagen na de verschijning van deze publicatie schrif telijk bij het Bondsbureau in te dienen. Beëindiging donatenrgchap Het Hoofdbestuur heeft op grond van het bepaalde in artikel IOC van het Algemeen Bondsreglement met ingang van 1 Januari 1963 van het donateurschap van de Bond vervallen verklaard de Firma Erven Co., Den Heuvel 3, Oirschot. Op 24 januari is in het Rialto Theater te Amsterdam de Nederlandse speelfilm „Fietsen naar de maan" van Jef van der Heijden en P. H. Frankfurther (Pan Film N.V.) in première gegaan. Het Hoofdbestuur van de Ne derlandsche Bioscoop-Bond werd bij deze gelegenheid vertegenwoordigd door de Bondssecretaris, de heer R. Uges. Mevrouw M. C. A. Rehl-Dohm, directrice van de Firma Bioscooponderneming Erven F. Rehl, die in Breda de bio scopen Casino Theatre en Grand Theatre exploiteert, is op 10 februari tachtig jaar geworden. Ter gelegenheid van deze heugelijke gebeurtenis is op woensdag 13 fe bruari in Breda een drukbezochte receptie gehouden, waar ook de Bondsdirecteur, de heer J. G. J. Bosman, van zijn belangstelling blijk gaf. Aan een intiem diner, dat 's-avonds door de tachtigjarige aan genodigden werd aangeboden, is zij door de Bondsdirecteur hartelijk ge huldigd. Het Hoofdbestuur zond mevrouw Rehl een bloemstuk. In het Amsterdamse Calypso Theater heeft op 20 fe bruari de première plaatsgevonden van de nieuwe Neder landse speelfilm „Als twee druppels water", die Fons Rademakers heeft gemaakt voor Cineurope. De voorstel ling werd door verschillende leden van het Hoofdbestuur bijgewoond. Ook de Bondsdirecteur was bij de première aanwezig. Het vertrouwen in de toekomst van het bioscoopbedrijf is niettegenstaande de moeilijke omstandig heden ongeschokt. Er ■wordt - voorzover de belasting daartoe de mogelijkheid laat vernieuivd en gemo derniseerd. Er is neig altijd de durf van de ondernemer, di? nieuwe stadswijken voorziet van eer. mo dern uitgerust nieuw theater. Een voor beeld daarvan is de Euro Cinema, die voor Jogchems'' The aters N.V. te Amers foort thans wordt ge bouwd aan de Ley- weg te 's-Gravenhage. De nieuwe bioscoop zal in de loop van de zomer ivorden ge opend.

Film | 1963 | | pagina 8