RMUÜi JUBILEUM HANS BOEKMAN Pag. 71 Veendam, City De leidster mejuffrouw S. Hollemans veranderen in: Mevrouw S. Wieringa-Hollemans. Vlaardingen, Stadsgehoorzaal Het tel.no. 43 51 veranderen in: 43 41. Pag. 74 Weesp, City of Wesopa Deze vermelding als volgt wijzigen: Bioscoop City of Wesopa, Herengracht 23, Drs C. A. Voskuil, Dr Schaepmanlaan 71, Bussum, tel. 0 29 59-1 24 19. Pag. 73 Wageningen, Junushoff Na het telefoonnummer 20 61 toevoegen: ,,(R. A. Duiveman, leider)". Pag. 76 IJmuiden, City Achter het tel.nummer van de Stadsschouwburg toevoegen: (R. A. van Opbergen, leider). Pag. 77 Zaltbommel, Luxor Voor alle daarbij vermelde telefoonnummers een 2 plaatsen. Zeist, City Schrappen: C. J. Jelles, alg. leider. Pag. 83 Bert Haanstra Filmproductie Toevoegen na A. Haanstra: (E. Pelster, leider), idem op pagina 89 onder Bert Haanstra. Pag. 92 Centraal Filmbeheer Toevoegen in de plaats van L. O. Suurbier en J. J. Ruder, directeuren: (P. J. Paternotte Sr., lei der), P. J. Paternotte Jr., directeur. Pag. 92 Gevaert-Agfa Na het tel.nummer 90 17 10 toevoegen: Mevrouw G. C. G. van den Brand, algemeen directrice; H. G. P. Plasmeijer plv.v. alg. directeur; J. M. V. Parein, directeur. Pag. 93 Ralph Minden Films Deze vermelding volledig schrappen. Pag. 94 Toevoegen tussen Smit en Vasco Print: Unilever N.V., Museumpark 1, Rotterdam, tel. 0 10-14 14 55, Mr C. A. Crena de Iongh. w^B Op 24 januari vierde Hans Boekman, directeur van het filmverhuurkantoor Filmtrust in Amsterdam zijn zeven tigste verjaardag. Een ere-comité, waarin ondermeer zit ting hadden bondsvoorzitter Joh. Miedema en de hoofd bestuursleden de heren C. S. Roem, R. Uges en A. F. Wolff alsmede de bondsdirecteur de heer J. G. J. Bosman, heeft Hans Boekman tijdens een drukbezochte receptie in het Apollo Hotel in Amsterdam gehuldigd. Als blijk van waardering kon men de jubilaris uit bijdra gen van vele leden en vertegenwoordigers uit de sport wereld een buitenlandse reis aanbieden die hij eerst daags met zijn echtgenote zal gaan maken. In de Bond bekleedde Hans Boekman vele functies. In 1937 werd hij onder meer lid van de Ledenraad en na de oorlogsjaren was hij hiervan enige jaren vice-voorzitter. De thans zeventig-jarige was geruime tijd lid van het hoofdbestuur waarin hij van 1957 tot 1962 de functie bekleedde van vice-voorzitter. Op dit moment bekleedt Hans Boekman de functie van scheidsman in de Raad van Beroep. Op de foto worden de jubilaris en diens echtgenote geluk gewenst door bondsvoorzitter Joh. Miedema. 27

Film | 1966 | | pagina 27