Algemeen bedrijfsreglement De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 1 juni 1966 besloten, toestemming te verlenen, als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: de Firma Refion, Nassaulaan 2 te Driebergen, tot het gaan exploiteren van een reizende bioscoop; Pan Film N.V. te Amsterdam, tot het gaan exploiteren van de bedrijfstakken e (de productie van documentaire films voor derden, en van bedrijfs-, instructie-, propaganda- en reclamefilms) en f (de productie van films, niet vallende onder a, b, c, d of e) van een filmproductiezaak. Laatstgenoemde beslissing betrof de hernieuwde aanvraag van deze N.V., omdat de vorige beslissing, zoals reeds eerder gepubliceerd, was vervallen door het niet voldoen aan de gestelde voorwaarden. Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen, als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: de heer H. J. M. Moonen, Nieuwstraat 80 te Hoensbroek, tot het exploiteren van de permanente Bioscoop-A: Cinema Royal te Hoensbroek, welke bioscoop voorheen ten name van de Firma Gebrs. Moonen in het Bedrijfsregister was ingeschreven; de Firma J. H. A. Moonen en Wed. G. W. Moonen-Peters, Nieuwstraat 88 te Hoensbroek, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Asta Theater te Schaesberg, welke bioscoop voorheen ten name van de Firma Gebrs. Moonen in het Bedrijfsregister was ingeschreven. de N.V. Filmmij Pacific te Amsterdam tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Cinema Hollandia aldaar, welke bioscoop tot dan toe ten name van de heer M. J. Sin- tenie in het Bedrijfsregister was ingeschreven; de heer W. van Dijk te Goor tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Goorse Bioscoop aldaar, welke bioscoop voorheen ten name van wijlen de heer B. van Dijk in het Bedrijfsregister was ingeschreven; de nieuwe firma Victoria Theater te Wychen tot het ex ploiteren van de permanente bioscoop-A: Victory Theater aldaar, welke bioscoop voorheen ten name van de oude firma Victory Theater in het Bedrijfsregister was ingeschre ven; de nieuwe firma D. Bruin Zonen te Vlieland tot het exploiteren van de permanente bioscoop-B: Bruins Bioscoop aldaar, welke bioscoop voorheen ten name van de oude firma D. Bruin Zonen in het Bedrijfsregister was inge schreven; Wegens het beëindigen der exploitatie heeft het Hoofd bestuur uitgeschreven de volgende permanente bioscopen, alsmede reisbioscoop: De Gouden Leeuw te Sint Maartensdijk (M. J. Steketee); 't Trefpunt te Zetten (Vereniging de Heldringstichtingen); Stadsschouwburg te Heerlen (N.V. Vereenigde Theaters); Rex Theater te Oldenzaal (W. F. Stolle); Verenigingsgebouw te Oude Tonge (Firma Kaptein); De Beurs te Fijnaart en Hofzicht te Uzendijke (C. Geerts); Lido Theater te Vlijmen (W. J. van Kessel Sr.); Linthout's Reizende Bioscooponderneming (A. Linthout), de reizende bioscoop Okaphone te Groningen en de per manente bioscoop-B: De Lauwers te Zoutkamp (Erven B. Branbergen); Roxy Theater te Kerkrade (Comm. Venn. Roxy); Voorts heeft het Hoofdbestuur laten vervallen de inschrij ving in het Bedrijfsregister van de voormalige, verwoeste bioscoop-A: Rialto Theater te Den Helder, zodat deze zaak niet langer ten name van de N.V. Tivoli Bioscoop in het Bedrijfsregister staat ingeschreven. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten op voorwaarde, dat hiertegen binnen acht dagen na het ver schijnen van deze publicatie geen gegronde bezwaren zul len worden ingediend: de heer H. J. M. Moonen, Nieuwstraat 80 te Hoensbroek, exploitant van de Cinema Royal, aldaar; de Firma J. H. A. Moonen en Wed. G. W. Moonen-Peeters, Nieuwstraat 88 te Hoensbroek, exploitante van het Asta Theater te Schaesberg. de heer W. van Dijk, Stationslaan 6 te Goor, exploitant van de Goorse Bioscoop aldaar; de nieuwe firma Victory Theater, waarvan firmanten zijn J. D. W. de Kleyn en P. A. Peters-Sengers, Marktplein 16 te Wychen, exploitanten van het Victory Theater aldaar; de nieuwe firma D. Bruin Zonen, waarvan firmanten zijn D. Bruin Jr., P. D.. H. C, A. G. en R. Bruin, als mede de weduwe M. A. J. Bruin-Gartner, Dorpsstraat 88, Vlieland, exploitanten van Bruins Bioscoop aldaar: Ingevolge desbetreffende beslissingen van de Commissie Nieuwe Zaken zijn verder tot het lidmaatschap toegelaten: de Stichting Gemeenschapshuis Veldhoven, O.L. Vrouwe- dijk 31 te Veldhoven, voor het exploiteren van de nieuwe permanente bioscoop-A: De Schalm, aldaar; de Firma Refion, Nassaulaan 2 te Driebergen, waarvan firmanten zijn de heren C. J. Jelles en S. Spanjaard, voor het exploiteren van een reizende bioscoop, zulks wat deze firma betreft onder de voorwaarde, dat hiertegen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie geen gegronde bezwaren zullen worden ingediend. Beëindiging lidmaatschap Wegens verlies der vereisten zijn van het Bondslidmaatschap vervallen: de heer M. J. Steketee (De Gouden Leeuw te Sint Maar tensdijk); Vereniging De Heldringstichtingen ('t Trefpunt te Zetten); de heer W. J. Kessel Sr. (Lido Theater te Vlijmen); de Firma Gebrs. Moonen, voormalig exploitante van de Cinema Royal te Hoensbroek en Asta Theater te Schaes berg. de oude firma Victory Theater, waarvan behalve de hier voor genoemde vennoten tevens firmant was de heer J. G. Peters (Victory Theater, Wychen); de oude firma D. Bruin Zonen, waarvan firmanten waren wijlen D. Bruin Sr., D. Bruin Jr., P. D., H. C. en A. G. Bruin (Bruins Bioscoop, Vlieland); de CV. Roxy, waarvan firmanten waren Anna, H. en J. Systermans (Roxy Theater te Kerkrade); de oude firma Victory Theater, voormalig exploitante van het Victory Theater te Wychen; de oude firma D. Bruin Zonen, voormalig exploitante van Bruins Bioscoop te Vlieland; de erven B. Branbergen, voormalige exploitanten van de reizende bioscoop Okaphone en de bioscoop De Lauwers te Zoutkamp. LIQUIDATIE WAARBORGSOMMEN Wegens beëindiging van het lidmaatschap van de hierna vermelde voormalige bedrijfsgenoten worden de leden van de Nederlandsche Bioscoop-Bond en van de Nederland- sche Vereeniging van de Bioscoopreclame-Exploitanten uit genodigd eventuele vorderingen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie schriftelijk bij het Bands bureau in te dienen op: de heer M. J. Steketee, voormalig exploitant van De Gouden Leeuw te Sint Maartensdijk; Vereniging De Heldringstichtingen, voormalig exploitante van 't Trefpunt te Zetten en de heer W. J. van Kessel Sr., voormalig exploitant van het Lido Theater te Vlijmen.

Film | 1966 | | pagina 13