Algemeen Bedrijfs-Reglement Hoofdbestuur Toelating lidmaatschap Beëindiging lidmaatschap 25 Het Hoofdbestuur heeft in zijn laat ste vergaderingen besloten toestem ming te verlenen als bedoeld in het algemeen bedrijfsreglement aan: City Theater Venlo N.V. te Venlo (directeur J. L. Caubo) tot het exploi teren van de permanente bioscoop-A: City Theater aldaar, welke zaak tot dan toe in het bedrijfsregister inge schreven stond ten name van de fir ma Erven H. J. Caubo; de Firma Cinema Schinkel te Pur- merend, waarvan vennoten zijn de heren H. Schinkel en M. Arends, tot het exploiteren van de Cinema Schin kel aldaar, welke bioscoop voorheen was ingeschreven ten name van de heer H. Schinkel; de Firma J. van TellingenC. J. Heinstman te Hoorn, tot het exploi teren van de permanente bioscoop-A: De Witte te Heerenveen, welke tot dan toe was ingeschreven ten name van de heer S. van der Wal; de heer P. Thijssen te Zeist tot het exploiteren van de permanente bio scoop-A: City Theater aldaar, welke bioscoop tot dan toe was ingeschreven ten name van mevrouw E. M. Wilde- Kallweit; de heer H. A. Wieringa te Emmeloord tot het exploiteren van de permanente bioscoop-B: Het Voorhuis te Emmel oord, welke bioscoop tot dan toe was ingeschreven ten name van de N.V. Bioscoop en Theaterbedrijf Joh. Mie- dema te Sneek; de heer H. J. R. Richie te Heeren veen tot het exploiteren van de per manente bioscoop-A: Schouwburgbio scoop aldaar, welke tot dan toe was ingeschreven ten name van de N.V. Mij tot Exploitatie van het Schouw burggebouw; de N.V. Mij tot Exploitatie van Bio scooptheaters Centrum" te Nijme gen, tot verplaatsing van het door haar geëxploiteerde Corso Theater naar het voormalige Asta Theater al daar. Sedert de publikaties, verschenen in het bondsorgaan „Film" no. 259 van januari 1969 heeft het Hoofdbestuur in het Bedrijfsregister ingeschreven de volgende nieuwe permanente biosco pen-A: Calypso te Rotterdam, Studio Anders- 132 te Geleen en de Pannehoef te Oosterhout, alsmede de permanente bioscoop-B: Actania te Midsland (Terschelling). Uitgeschreven werden sedertdien de permanente bioscopen-A: Centrum te Zaandijk; Modern te Eijsden; Royal te Geleen; Hollandia te Valkenburg; Luxor te Lisse; Max- will te Paterswolde en Terborgse bio scoop te Terborg, alsmede de permanente bioscopen-B: Cinema te Lobith; Zaal Goes te Hil- varenbeek; Nova te Swalmen; Astra te Asten; Lion te Beneden Leeuwen; Jeugdhoeve te 's Heerenhoek; Cam- pina te Bergeijk en Odeon te Monster. Voorts werden uitgeschreven de rei zende bioscopen: S.O.S.-Film te Amsterdam en Meijers Bioscoopexploitatie te Middelharnis. Commissie Nieuwe Zaken De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 26 maart jl. besloten toestemming te verlenen als bedoeld in artikel 7 van het Algemeen Be drijfsreglement, aan: de Firma Schaap en De Jong te Midsland (gemeente Terschelling), tot het exploiteren van een permanente bioscoop-B in de zaal van Hotel Ac tania aan de Heereweg 5 aldaar; de N.V. Bioscoop Maatschappij Palace te Maastricht tot het exploiteren van een permanente bioscoop-A op het daartoe te verbouwen balcongedeelte van de Cinema Royal te Maastricht; de N.V. Royal Film te Den Haag tot het exploiteren van een nieuwe per manente bioscoop-A in het pand van het Hollywood Theater en wel op het daartoe te verbouwen balcon van ge noemde bioscoop onder de naam Royal op Zolder; de N.V. Royal Film te Den Haag tot het exploiteren van een nieuwe per manente bioscoop-A: in een aangren zende ruimte van het Hollywood Thea ter op de begane grond, onder de naam Royal Silver. Commissie Beroep Nieuwe Zaken De Commissie Beroep Nieuwe Zaken behandelde in haar zitting van 19 mei j.1. de volgende hoger beroepen inge diend door: de Stichting Cultureel en Maatschap pelijk Centrum te Oosterhout tegen de beslissing van de Commissie Nieu we Zaken waarbij haar de toestemming tot het exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A aan de Heu vel 15/19 te Oosterhout werd gewei gerd; de Beroepcommissie verklaarde het beroep van appellante ongegrond en bevestigde de beslissing der Com missie Nieuwe Zaken, zij het op ten dele andere gronden; het bestuur van de Afdeling A tegen een beslissing van de Commissie Nieu we Zaken, waarbij aan de N.V. Royal Film te Den Haag toestemming werd verleend tot het exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in een nevenruimte van het bestaande Holly wood Theater op de begane grond on der de naam Royal Silver en een nieuwe permanente bioscoop-A in een nevenruimte van hetzelfde Holly wood Theater op het daartoe te ver bouwen balcon; de Beroepcommissie verklaarde het beroep van appellant ongegrond en bevestigde de beslissing van de Commissie Nieuwe Zaken met de daaraan verbonden voorwaarden. Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten: de N.V. City Theater, Vleesstraat 38 te Venlo, exploitante van het City Theater aldaar; de firma Cinema Schinkel, Dubbele Buurt 16/18 te Purmerend, exploi tante van de Cinema Schinkel aldaar; de heer P. Thijssen, Eerste Hoge Weg 27 te Zeist, exploitant van het City Theater aldaar; de heer H. A. Wieringa, De Deel 20 te Emmeloord, exploitant van Bio scoop 't Voorhuis te Emmeloord; de firma Schaap en de Jong, Heere weg 5 te Midsland (gemeente Ter schelling), waarvan vennoten zijn de heren J. C. Schaap, A. C. de Jong en A. F. W. van den Berg, exploitan ten van Bioscoop Actania te Mids land (Terschelling); de heer H. J. R. Richie, Crackstraat 4/6 te Heerenveen, exploitant van de Schouwburgbioscoop aldaar. Wegens verlies der vereisten zijn van het bondslidmaatschap vervallen: de firma Erven H. J. Caubo, voorma lig exploitante van het City Theater te Venlo; de heer H. Schinkel, voormalig ex ploitant van de Cinema Schinkel te Purmerend; de heer S. van der Wal, Veluwelaan 12 te Heerenveen, voormalig exploi tant van de Witte Bioscoop te Hee renveen; mevrouw E. M. Wilde-Kallweit te Zeist, voormalig exploitante van het City Theater aldaar;

Film | 1969 | | pagina 24