H Operateursexamen 1969 Praktijk certifikaat Diploma A Diploma B City-drive „Woensdag" „Drop Out" „Ibiza' Praktijk certifikaat 25 et schriftelijke gedeelte van het operateursexamen vond dit jaar plaats op 3 en 4 juni, waarna het monde linge gedeelte volgde op 12 augustus, met inbegrip van het examen ter ver krijging van het Praktijk Certifikaat. Voor het examen ter verkrijging van het diploma A of B meldden zich ditmaal slechts 39 kandidaten tegen 47 in 1968. Voor het examen ter ver krijging van het Praktijk Certifikaat bedroeg het aantal inschrijvingen 23 tegen 24 in 1968. De resultaten van het examen waren over het algemeen bevredigend, hoe wel ook ditmaal weer bleek dat het onderwerp Cabinepraktijk veel kan didaten voor grote moeilijkheden plaatsten, kennelijk als gevolg van een gebrek aan voldoende voorbe reiding. Het hieronder opgenomen overzicht geeft een globaal beeld van de uit slagen. De tussen haakjes geplaatste cijfers hebben betrekking op het examen 1968. a. b. Geslaagd met diploma A Geslaagd voor diploma B Geslaagd zonder diploma voor: 1 vak 6 9) 2 vakken 4 8) 3 vakken (1) 12 7 3) 9) d. e. f. ------------- totaal Afgewezen na schriftelijk voor alle opgegeven vakken Afgewezen alle opgegeven vakken Niet verschenen voor alle opgegeven vakken 10 (18) 3 (12) 3 3) 4 2) 39 (47) De namen van de operateurs die een diploma ontvingen, zijn hieronder op genomen. Van de 23 kandidaten voor dit exa men zijn er 14 geslaagd, waarvan er 3 het certifikaat met het oog op leef tijd of een tekort aan praktijkuren pas later zullen ontvangen. Eén kan didaat werd voor beide vakken af gewezen, vijf kandidaten slaagden voor een van de beide vakken en drie kandidaten lieten verstek gaan. Het percentage der geslaagden bedroeg aldus 70 tegen 74 in 1968. De namen van de voor dit examen geslaagde candidaten zijn eveneens hieronder vermeld. J. G. M. Oomen, Select Theater, Eindhoven; P. C. M. Rademaker, Grand Theatre, Amersfoort; R. Schilt- huizen, Thalia Theater, Rotterdam; W. G. J. Schüller, Luxor Theater, Arnhem; I. J. P. M. Timmerman, City Theater, Amsterdam. W. Th. Bonte, Haags Gemeente museum; P. ten Bos, Palace Thea ter, Enschede; C. J. Daalder, Cineac, Amsterdam; M. F. A. Hollander, Odeon/Flora, Den Haag; A. Th. B. Lamers, Luxor Theater, Nijmegen; W. A. Lankreyer, Cinecentrum N.V., Hilversum; W. Polak, Corso Cinema, Rotterdam. R. Gütlich, Corso/Camera, Den Haag; G. J. W. Kien, Rotterdam; N. C. Kuyper, Winston Theater, Hoorn; E. C. E. R. de Laater, Cinema Royal, Amsterdam; A. Steman, Figi Theater, Zeist; G. Stiegelis, Astoria Theater, Dordrecht; P. Trotta, Lu- mière Theater, Rotterdam; K. T. Wensink, Asta Theater, Den Haag; H. List, City Theater, Amersfoort. aan de betrokkenen kon het di ploma of het certifikaat wegens het niet voldoen aan de vereisten, nog niet worden uitgereikt. Cityfilm organiseerde een bedrijfs- dag, die zich afspeelde aan boord van de Nieuw Amsterdam en in het Hiltonhotel te Rotterdam. Het was de afsluiting van een drive" waarbij de beloningen werden uitgereikt door de heer J. P. M. A. Smulders, direc teur van het City concern. Een wel geslaagd feest dat in de namiddag o.a. werd bijgewoond door de voorzitter van de Nederlandse Bioscoopbond de heer J. G. J. Bosman. Woensdag 13 augustus was een dag, waarvan me nigeen iets tastbaars meenam en allen een goede herinnering. Regisseur Bas van der Lecq maakt met subsidie van CRM een korte speelfilm „Woensdag" waarin de bokser Bep van Klaveren een hoofd rol speelt. Wim Verstappen en Pim de la Parra hebben de opzet voor een nieuwe film gereed. De speelfilm heeft als titel ,,Drop Out" en behandelt een „school- staking". Het werk aan de film is in volle gang. L. M. J. M. Boumans, Palace Cine ma, Haarlem; F. A. C. Daams, Ci nema Parisien, Eindhoven; J. Th. van Deijzen, Luxor Theater, Nijmegen; Ch. N. van Dok, Cinema Hollandia, Nijmegen; Th. J. A. Kersten, De Schalm, Veldhoven; W. J. Konings, Luxor Theater, Nijmegen; J. A. van Noord, Centraal Theater, Rotterdam; E. van Bommel, Hollywood Theater, Den Haag; R. Dijker, Nederlands Congrescentrum, Den Haag; N. F. C. M. van Eulem, Camera Theater, Til burg; A. Fannan, Amsterdam; G. Groen, Trianon Theater, Leiden; R. 28 augustus ging in Cinétol en Pa risien te Amsterdam de film „Ibiza, zon en zonde" van de regisseur Roe land Kerbosch in première. De film werd twee jaar geleden op stapel ge zet als „Ibiza naakt gevaar" en be leefde na een wat roerig produktie- verloop eindelijk zijn eerste voorstel lingen.

Film | 1969 | | pagina 25