Woensdag 8 oktober Donderdag 9 oktober Vrijdag 10 oktober Zaterdag 11 oktober Middagvoorstelling 14.15 uur Slipstream B. Smit In den beginne, tenslotteF. Weisz Hoofdfilm: Three into two won't co (Engeland) Regie: Peter Hall Distributie: Universal International Films Nederland N.V. Avondvoorstelling 20.15 uur Het oponthoud N. Crama Joop Pim de la Parra Hoofdfilm: Obsessions (Nederland) Regie: Pim de la Parra Distributie: Filmverhuurkantoor Centrafilm N.V. Middagvoorstelling 14.15 uur Short Seven J. Severijn Pomnocnici J. Kluge Hoofdfilm: Ma nuit chez Maud (Frankrijk) Regie: Eric Rohmer Distributie: N.V. Gofilex Avondvoorstelling 20.15 uur Journaal Vision of a reality R. Erends Bronbeek - bijvoorbeeld R. van Nie Hoofdfilm: Le voleur de crimes (Frankrijk) Regie: Nadine Marquand Trintignant Distributie: Filmverhuurkantoor Centrafilm N.V. Tijdens de avondvoorstelling uitreiking Staats prijs voor Filmkunst 1969 Middagvoorstelling 14.15 uur Ontrouw in duplo B. Langestraat Hoofdfilm: Bamse (Zweden) Regie: Arne Mattson Distributie: Filmverhuurkantoor Centrafilm N.V. Tijdens de middagvoorstelling uitreiking Van der Rijn Prijs Avondvoorstelling 20.15 uur Mr. X R. van der Linden Hoofdfilm: Adalen 31 (Zweden) Regie: Bo Widerberg Distributie: Paramount Films N.V. (Wijzigingen in het programma blijven mogelijk) Middagvoorstelling 14.15 uur Den Haag - Holland Caspar Willers Hoofdfilm: Que la béte meure (Frankrijk) Regie: Claude Chabrol Distributie: Eurofilm Avondvoorstelling SLUITING VAN DE FILMWEEK Avondkleding wordt op prijs gesteld 20.15 uur Budiz Svetlo G. Deitch Evoluon T. de Wit en R. Erends 11.50 uit Zürich N. van der Heyde Antenna A. Ditvoorst Pauze Hoofdfilm: Erotissimo (Frankrijk) Regie: Gerard Pires Distributie: N.V. City Film

Film | 1969 | | pagina 7