In de Twickenham Studios in London is mevi bezig met de post-produktie van 'Een brug te ver' naar het boek van Cornelius Ryan over de slag om Arn hem. De opnamen op lokatie vonden vorig jaar in Deventer plaats. De produktie is in handen van joseph E. Levine en Ri- chard P. Levine. De regie berust bij Ri- chard Attenborough. Hoofdrollen worden gespeeld door: Dirk Bogarde, James Caan, Michael Caine, Sean Connery, Elliott Gould, Gene Hackman, Anthony Hopkins, Hardy Kruger, Laurence Olivier, Ryan O'Neal, Robert Redford, Maximilian Schellen Liv Ullman. Op de foto v.l.n.r. Paul Maxwell, Sean Connery, Dirk Bogarde, Edward Fox, Ryan O 'Neal en Gene Hackman. De film zal in juni worden uitgebracht door City Film Distribution B.V. Maandag 28 maart is men bij de Shep- perton Studios in Engeland begonnen met de opnamen van de miljoenenpro- duktie 'SupermanDe film zal ook op lokaties elders in Engeland, in New York en de Verenigde Staten worden opgenomen. Op de foto v.l.n.r. Pierre Spengler (co- producer), Richard Donner (regisseur) en Ilya Salkind (producer). Hoofdrollen worden gespeeld door Marlon Brando en Gene Hackman. De wereldpremière wordt rond Pasen 1978 verwacht. 'All this and World War II' is ook de ti tel van een bekende dubbel-lp met teksten en muziek van John Eennon en Paul McCartney gebaseerd op au thentiek filmmateriaal uit de tweede wereldoorlog. Op de foto: Clark Gable legt, pal na de dood van zijn Carole Lombard, de eed af bij zijn dienstne ming in de U.S. Airforce. Eveneens een film van Fox. 'Alex and the gypsy '(Borg op de tocht) is de titel van een nieuwe film met Jack Lemmon. Hij bewaakt hier zijn onderpand in de vorm van Genevièvz Bujold, terwijl zij haar goden aanroept. Regie: John Korty. Uitgebracht door de B.V. Netherlands Fox Film Corpo ration.

Film | 1977 | | pagina 13