PRODUKTIE OPDRACHTFILM1977 BESTE GELUID Arthur Piantadosi, Les Fresholtz, Dick Alexander andjimWebb, "All the Presi- dent's Men'. BESTE KORTE ANIMATIE FILM 'Leisure', A Film Australia Production, Suzanne Baker, Producer. 'In the Region of Ice', An Andre Guttfreund Production, Andre Guttfreund and Peter Werner, Producers, (live action). BESTE KORTE FILM 'Harlan County, U.S.A.', Cabin Creek Films, Barbara Kopple, Producer, Cinem- ma 5 (feature). 'Number Our Days', Community Television of Southern California, Lynne Litt- man, Producer, (short subjects). Onlangs zijn twee opdrachtfilmsgereed gekomen. De eerste voor het Ministerie van Cul tuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk over het bijzonder jeugdwerk. Een film van Gerard van Zalingen on der de titel 'Hier zit je, niet hier woon je'. Camera: Rob van der Drift; titelsong: Dimitri van Toren; produktie: Cine- centrum/Multifilm. Vertoningsduur: 26 minuten. De tweede in opdracht van het Minis terie van Binnenlandse Zaken, een voorlichtende documentaire over de lessen en het leven op de politieschool, vanaf de aanmelding en de in ont- Op 19 april a.s.zalvan 10.00 tot 17.00 uur in drie zalen van het Euro Cinema complex te 's-Hertogenbosch, de jaar lijkse manifestatie met opdrachtfilms plaatsvinden. Deze manifestatie wordt georganiseerd door de Stichting Audiovisuele Mani festaties, in het bestuur waarvan de Be drijfsafdeling Filmproduktie is verte genwoordigd. Door een selectiecom missie werden intussen 25 films voor deze manifestatie uitgekozen, met een totale vertoningsduur van circa 10 uur. De films zullen een zo breed mogelijk scala laten zien van hetgeen sedert de manifestatie 1976 op het terrein van de opdrachtfilm werd geproduceerd. Er is ditmaal ten gunste van een zo groot mogelijke verscheidenheid in de programmering, afgestapt van de puur industriële benadering. Het is daardoor mogelijk geworden ook films op so ciaal, toeristisch en bijvoorbeeld op voedkundig gebied aan bod te laten komen. Het gevolg hiervan is, dat de eindselec- tie voor het Internationale Industriële Filmfestival, dat dit jaar in de laatste week van september in Berlijn plaats vindt, op een later tijdstip moet wor den afgerond. Wel wordt op 19 april de Prix d'Am sterdam en de SAM-prijs uitgereikt voor de beste films in de categorie voor een algemeen, respectievelijk een gespecialiseerd publiek. De toegangs prijs voor dit gebeuren, inclusief lunch, bedraagt f65,— per persoon. vangstneming van de studieboeken en de kleding tot het examen, de beëidi- ging en het opspelden van het korps brevet. 'Werken aan je tweede streep', een film van Ruurd Fenenga. Camera: Ruud Walthaus; Script: Michiel Beishuizen; produktie:Ruurd Fenenga Productions BV. Vertoningsduur: 15 minuten.

Film | 1977 | | pagina 7