TECHNIEK TOEKOMSTPLANNEN Euro 2 vrolijke posterwand die het geheel een gezellige aanblik geeft. Zaal 2 heeft 100 vaste Clubfauteuils bestaande uit een gele polyester kuip en zittingen in zwart skai. Deze kleu ren komen ook terug in de uiterst een voudig gehouden inrichting, die uit sluitend functioneel is en door de ar chitect 'constructivistisch' genoemd wordt, d.w.z. de totale achtergrond is zwart weggeschilderd, uitsluitend stei- gerbuizen, leidingen, en radiatoren zijn in geel gehouden. Zaal 3 heeft 98 vaste Clubfauteuils met een groene polyester kuip en zwart skai bekleding. In deze zaal is het diagonale middenpad opvallend. Speels doen ook de groene vlakken aan in de zijpanelen. Het plafond bestaat uit golvende banen naturelkleurig jute, waardoor een intiem effect verkregen wordt. We doen ons best om in alle opzichten een beetje sfeer te scheppen', zegt me vrouw Nieuwendijk. 'Het is erg belang rijk dat de mensen zich een beetje lek ker voelen, wanneer ze naar de bios coop gaan. Ook in de foyer hebben we daar ons best voor gedaan door het plaatsen van fleurige plantenbakken en vrijblijvende zitjes! Een van de toegangstrappen Euro 3 In alle drie de cabines staat Philips ap paratuur. In cabine 1 een FP 20 met non-rewind installatie. In de cabines 2 en 3 staat een FP 30. In de mogelijk heid om eventueel 'interlock'-systeem toe te passen is voorzien. De cabines staan rechtstreeks met elkaar in verbin ding. Bovendien is ook hier video-be waking toegepast met behulp van drie nieuwe uiterst kleine mini-compact ca mera's van Philips is het mogelijk beeld en geluid te controleren. Ook in de foyer boven de kassa bevindt zich een set monitoren. Voor het filmtransport is een speciale hijsinstallatie via de foyer naar de begane grond aangebracht. Vanuit de kassa en in de zalen apart kan men een omroepinstallatie bedienen waarover tevens achtergrondmuziek gespeeld wordt. Opvallend is de aaneengesloten kassa met het buffet. De kassa is van voren vanaf de bedieningshoogte niet afgeschermd. Doordat de zijwanden van de foyer geheel in glas zijn uitge voerd heeft men een aardig uitzicht over het winkelcentrum. De filmtitels bevinden zich in de speci aal ontworpen lichtbakjes boven de kassa, bij de entree en bij de ingangen IL I^wé! ra De mini-compact bewakingscamera van de zalen waardoor een duidelijk bewegwijzeringssysteem ontstaat. 'Stil zitten doen we zeker niet', aldus het echtpaar Nieuwendijk. We zijn be zig met zowel Enschede als Almelo. Voor Enschede zijn onze plannen in een iets verder gevorderd stadium en hopen we in het najaar een fase af te kunnen sluiten. Het vereist allemaal een hele nauwkeurige planning om- Jat je natuurlijk zoveel mogelijk wil blijven doordraaien. Wat Almelo be treft zitten we nog in het overleg sta dium, daar is verder op dit moment nog niet veel van te zeggen.'

Film | 1977 | | pagina 9