TECHNIEK FILMBEKRONINGEN WIJZIGING PRIJZENBESCHIKKING Scène 2 Men heeft gekozen voor twee afzon derlijke cabines die boven elkaar gele gen zijn en beide uitgerust met iden tieke apparatuur t.w. de Xenon 2000 lamphuizen met de Victoria 5 van Ci- nemeccanica. Het personeelsbestand bestaat uit vier mensen in vaste dienst. Vanzelfsprekend is het hele gebouw uitgerust met een effectief werkende air-conditioning installatie. De BEM hoopt met deze beide nieuwe loten aan haar uitgebreide bioscoop park een duidelijke uitbreiding van haar serviceverlening aan het publiek te kunnen realiseren door een verder gaande differentiatie in het filmpakket. De film 'Mozart is hier', geregisseerd door Hans Keiler en geproduceerd door Cinecentrum, is op het in Rome gehouden "VI Rassegna Internationale di Film Didattici Educativi per Video cassette' onderscheiden met de eerste prijs. Dit in 1975 gemaakte televisie programma geeft een video-film im pressie van een uitvoering door het Ne derlands Blazers Ensemble van Mozart's Serenade voor Blazers KV 361. Deze produktie kwam tot stand met mede werking van het ministerie van CRM, het ministerie van Buitenlandse Zaken en het Hollands Festival. De film 'Carel Willink, fantastisch rea list' geregisseerd en geproduceerd door Paul Huf heeft de eerste prijs gewon nen in de internationale afdeling van het in Oakland, California, U.S.A., ge houden 'National Educational Film Festival'. Deze film is tot stand geko men in opdracht van het ministerie van Buitenlandse Zaken en maakt deel uit van de serie 'Living Art in the Nether- lands', en is door het ministerie van CRM ingezonden naar bovenvermeld festival. Op het First International Student Film Festival te Boston, Massachusetts, U.S.A., is de film Test' van George Schouten bekroond met een 'Award of Excellence'. Deze film werd door het ministerie van CRM voor deelname in gezonden. Op het Internationale Animatie Film festival (Annecy) hebben T)avid' en 'Het zandkasteel' de grote prijs gedeeld. Zij kwamen uit de 60 inzendingen uit 20 landen als beste te voorschijn. 'David' is geproduceerd door Cinecen trum, het ontwerp en de animatie is van Paul Driessen. Co Hoedeman heeft 'Het zandkasteel' ontworpen en geanimeerd. De produk tie was iiï handen van de National Filmboard of Canada. Van 16 juli tot 4 september is in het Haagse Gemeente Museum een ten toonstelling van 6 Haagse ontwerpers waaronder het film- en artwork van Paul Driessen. Bij circulaire van 11 januari 1977 heb ben wij de leden nader ingelicht om trent de consequenties van de Prijzen- beschikking Goederen en Diensten 1977 ten aanzien van de dienstensec tor. De daarin toegestane doorwerking in de prijzen van maximaal 3W%> loon somstijging sinds 2 december 1976 is ingaande 1 juli 1977 verhoogd tot maximaal 5,2%. Ook deze 5,2% moe ten worden genomen ten opzichte van 2 december 1976.

Film | 1977 | | pagina 8