PRODUKTIC éÈk Op deze werk foto van Universal zien we hoofdrolspeler Burt Reynolds in de nieuwe film 'Smokey and the bandit' terwijl hij een shot van regisseur Hal N eedham (tweede van rechts) na- checkt. Naast Reynolds spelen Sally Field en Jackie Gleason belangrijke rollen in deze actie-komedie die gepro duceerd wordt door Mort Engelberg en Robert L. Levy. Het scenario is van James Lee Barrett en Charles Shyer Alan Mandel. Deze Universal film zal in Nederland uitgebracht worden door C.I.C. In Frankrijk en Canada worden opna men gemaakt voor een nieuwe film met in de hoofdrol Yves Montand. Het is de derde film van regisseur Alain Corneau, die ook 'Police Python 357' draaide niet eveneens Montand in de hoofdrol. Het wordt weer een span- netid misdaadverhaal onder de titel 'Flash Back met o.a. Carole Laure, Marie Dubois en Jean-Francois Bal mer. Het script is van Alain Corneau en Daniel Boulanger. Roulement in Nederland: Universal Film Agency b.v. PRIJSWINNAARS INTERNATIONAAL FILMFESTIVAL LOCARNO Gouden Luipaard voor de beste film: 'Antonio Gramsci - The Years of Prison' (Italië) regie: Lino del Fra, Ernest Artaria Tweede prijs: The Guest' (Zuid-Afrika), regie: Ross Devenish Speciale prijs van de jury: "San Gottardo' (Zwitserland), regie: Villi Herman; Joszer Madaras voor zijn rol in 'Spider Football' (Hongarije) Eervolle vermelding voor: The Indians are still far away' (Zwitserland) 'Passing Through' (VS)'I am a Delinquent' (Venezuela) Internationale prijs van filmcritici: 'Jane remainsjane' (West-Duitsland), regie: Walter Bockmayer; 'Madame Bovary(Polen) regie: Zbigniew Kaminski

Film | 1977 | | pagina 12