VERDERE PLANNEN en de stoelen zijn goudbruin. Zaal 3 is eigenlijk de voormalige Select. Het is de enige zaal die nog een balkon heeft, de overheersende tint is groen. Zaal 4 en 5 zijn weer tweelingen, de een uit gevoerd in oranje en geel en de ander in blauw met rood. Voor het gehele complex kwamen de stoelen uit de grote buikorder die de B.E.M, geruime tijd geleden reeds geplaatst heeft bij de firma Kagenaar. De cabine-installaties voor deze biosco pen in de Lichtstad zijn geleverd door Siemens Zaal 1 heeft een volledig automatische rock-and-roll installatie. De zalen 4 en 5 kunnen gekoppeld worden indien gewenst. De cabine van zaal 3 is de centrale post van daaruit worden de cabines in het gehele com plex gecontroleerd met behulp van monitoren. Nachtvoorstellingen wor den gegeven in de zalen 2, 3 en 4. Rembrandt 1 en 3 zijn bestemd voor het populaire genre amusement- en spektakelfilms. Zaal 5 zal specifiek als art-house gebruikt worden. Die zijn er bij de B.E.M, natuurlijk al tijd. In Deventer wordt gewerkt aan het E.D.B. Theater, dat geheel ver nieuwd wordt en er een zaal bijkrijgt. De Harmonie in Alkmaar wordt onder handen genomen en in Tilburg staat het grote Heuvelpoortproject op stapel. Al met al hoeven we niet bang te zijn dat er voorlopig geen groei meer zit in het bioscooppark van ons land. Het ziet er naar uit dat ook dit jaar weer zal bruisen van de vele aktiviteiten die de Nederlandse exploitanten ontwik kelen voor het publiek. Rembrandt 4 Rembrandt 5 De cabine van zaal 1 De benedenfoyer

Film | 1978 | | pagina 10