BESLISSINGEN COMMISSIE NIEUWE ZAKEN INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER BESLISSING NIEUWE LEDENCOMMISSIE LIQUIDATIE WAARBORGSOM H.W. HAGENBERG, 70 JAAR De Commissie Nieuwe Zaken heeft be sloten toestemming te verlenen aan: Mevrouw A.E.M.M. Koopal-Waskows- ky tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A (Cine- sol) te Breda; Firma Phoenix Film te Heteren tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A te Wagenin- gen; Bioscooponderneming A.F. Wolff B.V. tot het gaan exploiteren van twee nieuwe permanente bioscopen-A (Ca mera 2 en Camera 3) te Groningen; Bioscooponderneming A.F. Wolff B.V. tot het gaan exploiteren van twee nieu we bioscopen-A (City 2 en City 3) te Utrecht; Novum B.V. tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop- A te Groningen; Bioscoop Exploitatie Mij (B.E.M.) B.V. tot het gaan exploiteren van twee nieuwe permanente bioscopen-A (Har monie 2 en Harmonie 3) te Alkmaar; G. Duiveman tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop- A te Wageningen; Firma Royal Amusementsbedrijven tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A te Kerkrade; N.V. Bioscoopexploitatie C. van 't Hoft tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A (Me tro 2) te Rotterdam; Exploitatiemaatschappij Groot—Van der Heide B.V. tot het gaan exploite ren van een nieuwe permanente bio scoop-A te Enkhuizen; Exploitatiemaatschappij Groot—Van der Heide B.V. tot het gaan exploite ren van een nieuwe bioscoop-A te Vlis- singen Firma P.F. Standaert en Zonen tot het gaan exploiteren van een nieuwe per manente bioscoop-A te Terneuzen; Cineac-Tuschinski B.V. tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanen te bioscoop-A (Rembrandtpleintheater 2) te Amsterdam. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Jaws (Jaws II) Emanuelle, blank en bruin (Emanuelle bianca e nera) Eros-roulette (Roulette) Erotische capriolen van een deurwaarder (Kasimir, der Kuckuckskleber) Kung Fu dragon (Dragon) De laatste tankslag (Warlock) Manuella, de blonde liefdesgodin (Ruf der blonden Göttin) Het porno-paradijs (Sex Puppen aus dem Fern Ost) Sexlawine in Tirol (Gaudi in der Lederhose) Spiegel der lusten (Through the looking glass) Het stam(p) café (Porno-Kneipe) De wellustige gezusters (Die teuflichen Schwestern) De wraak van Kung Fu Mao (Revange of Kung Fu Mao) Crazy horse (Crazy horse de Paris) Emanuelle, een leven vol perversiteit (Emanuelle in America) De Nieuwe Ledencommissie van de Nederlandse Vereniging van Bioscoop reclame-Exploitanten heeft tot het lid maatschap van die Vereniging toegela ten, de heer P. van den Berg, Moluk- kenstraat 15, 2612 EC te Delft, die het bioscoopreclamebedrijf voortzet van wijlen de heer L.J.M. Demmenie te Delfgauw. Ten gevolge van de overdracht van het Amicitia Theater te Franeker aan Bio scoop- en Theaterbedrijf Joh. Miedema B.V. te Sneek is het lidmaatschap van de heer P. Bonnema te Franeker op grond van artikel 7 B der Statuten ge ëindigd en moet zijn bij de Bond gede poneerde waarborgsom worden geli quideerd. Leden van de Bond of van de Nederlandse Vereniging van Bio scoopreclame-exploitanten worden uit genodigd eventuele rechtsgeldige vor deringen schriftelijk en gemotiveerd in te dienen binnen acht dagen na ver schijning van deze publicatie. Naam houders exploitatierechten: C.I.C. Filmtrust Gofilex Op 27 maart vierde de heer H.W. Ha- genberg zijn zeventigste verjaardag. Wij wensen hem en zijn familie met het bereiken van de leeftijd der ster ken hartelijk geluk. De heer Hagenberg, die van maart 1931 tot oktober 1974 op het Bonds bureau werkzaam is geweest, heeft zich in de vervulling van zeer vele se cretariaatsfuncties een man van grote bekwaamheden getoond, waarbij vooral zijn scherpe formulering, zijn overredingskracht en zijn kennis van zaken omtrent bedrijfsaangelegenhe- den dienen te worden genoemd. Het Hoofdbestuur heeft zijn grote waardering voor de heer Hagenberg tot uiting gebracht door hem in 1970 de persoonlijke titel van directeur te verlenen. De heer Hagenberg is altijd verknocht geweest aan zijn werk en aan de be drijfstak, waarin hij vele vrienden heeft gemaakt. Van deze plaats wensen wij de heer Hagenberg nog vele gelukkige jaren in goede gezondheid toe. In onze geluk wensen betrekken wij uiteraard zijn vrouw en verdere familieleden.

Film | 1978 | | pagina 11