REALISATIE UITVOERING Euro 3 eigendom was van een grootwinkelbe drijf. Bovendien was men nog niet in staat geweest om alle verdere benodig de panden voor de nieuwbouw onont beerlijk, te verwerven. Een ingenieuze grondruil werd uitge dacht door drs. M. Sanders, een der di recteuren van Jogchem's en via een soort stuivertje wisselen naar de ande re kant van de straat konden uiteinde lijk vier partijen gelukkig gemaakt wor den, een knap staaltje ondernemer schap. Vanaf het moment dat men het eens was geworden is de zaak in een gewel dige versnelling geraakt en heeft men het hele plan werkelijk uit de grond ge stampt. Het moest een uniform com plex worden waarin ook winkels waren opgenomen die samen met de bio scoopzalen een geheel moesten vor men. Het grote voordeel van deze opzet is dat men tot aanzienlijke besparingen kan komen door de toepassing van één centrale verwarmingsketel en de plaat sing van één centrale elektriciteitsvoor ziening. In dit geval was de bioscoop primair en daar zijn dan ook al deze voorzieningen aangebracht. De winke liers zijn met behulp van een eenvou dige tussenmeter aangesloten op deze faciliteiten. In amper tien maanden was de hele zaak gereed. Vanaf Kerstmis 1977 kon er zelfs al gedraaid worden. Euro 4 Er zijn vier ongeveer even grote zalen ontstaan van tussen de 110 en de 116 zitplaatsen. Iedere zaal heeft door z'n specifieke kleurstelling z'n eigen sfeer. De zalen bevinden zich op de eerste verdieping. De cabine op de tweede etage. Een zeer ruime centrale cabine bedient de vier zalen. De Philips FP 30 machines van de zalen 1 en 2 kun nen gekoppeld worden. De vaste be manning van de theaters bestaat uit De bijzondere ruime centrale 4-zalen cabine vier personen, daarnaast zijn nog vier part-timers werkzaam. Zaterdagnacht wordt in alle vier de zalen een nacht voorstelling gegeven, bovendien woens dag, zaterdag en zondag nog een speci aal kindermatinee. Het totale aantal vertoningen bedraagt 92 per week. Samenvattend kunnen we constateren dat met deze opening de spreiding van bioscopen over ons land steeds beter wordt, zulks gekoppeld aan een betere outillage.

Film | 1978 | | pagina 9