PRCmiCRCS v.s. „.Hui, Oorspronkelijke titel: The boys in company C Nederlandse titel: Idem Land van herkomst: Regisseur: Sidney J. Furie Producer: André Morgan Hoofdrollen: Stan Shaw, Michael Lembeck, James Canning Uitgebracht door: Tuschinski Film Distribution Lengte: 3400 m. Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 23-3-'78 Inhoud: Vietnamfilm Oorspronkelijke titel: Golden Rendezvous Nederlandse titel: Idem Land van herkomst: V.S. Regisseur: Ashley Lazarus Producer: Andre Pieterse Hoofdrollen: David Janssen, Burgess Meredith, Dorothy Malone Uitgebracht door: Nova Film Lengte: 2827 m. Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 30-3-78 Inhoud: risico's van atoomwapens in verkeerde handen ffVi Oorspronkelijke titel: I don't want to be born Nederlandse titel: Idem Land van herkomst: V.S. Regisseur: Peter Sasdy Producer: Nato de Angeles Oorspronkelijke titel: Equus Nederlandse titel: Idem Land van herkomst: V.S. Regisseur: Sidney Lumet Producer: Lester Persky, Elliot Kastner Oorspronkelijke titel: The Turning Point Nederlandse titel: Idem Land van herkomst: V.S. Regisseur: Herbert Ross Producer: Herbert Ross, Arthur Laurents Hoofdrollen: Joan Collins, Eileen Arkins, Donals Pleasance Uitgebracht door: Tuschinski Film Distribution Lengte: 2574 m. Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 13-4-78 Inhoud: baby bezeten door de duivel Hoofdrollen: Richard Burton, Peter Firth, Colin Blakely Uitgebracht door: Nova Film Lengte: 3763 m. Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 6-4-78 Inhoud: film naar het beroemde toneelstuk Hoofdrollen: Anne Bancroft, Shirley MacLaine, Tom Skerritt Uitgebracht door: City Film Distribution Lengte: 3268 m. Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 13-4-78 Inhoud: balletfilm

Film | 1978 | | pagina 14