r Binnenkort is de film 'Q en Q' in de bioscopen te zien. De film is geënt op de gelijknamige populaire kinderserie die sinds 19 74 op de televisie te zien is geweest. In dat jaar kwamen de eerste dertien af leveringen tot stand onder supervisie van Carl Tewes die o.a. ook tekende voor de produktie van de bioscoopfilm 'Pinkeltje' en de televisieserie 'Kris Pusaka De regie was in handen van Bram van lirkel. 1 'oor liet camerawerk is Theo van der Sande aangetrokken. In de hoofdrollen o.a.: Bob de. Lange, Erik van 't Wout, Onno Molenkamp Marlies van Alcmaer en Sacco van der Made. De film zal worden uitgebracht door Tuschinski Film Distribution. Onlangs vond de première plaats van de met subsidie van het bestuur van de Provincie Groningen en het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschap pelijk Werk geproduceerde film 'Waar ligt de Grens'. Een film over de problematiek van Oost-Groningen in het bijzonder de .houding van de bevolking t.o.v. het plan tot het aanleggen van een gigan tisch militair oefenterrein. Regie: Loit Brouwers; produktie: Jaap Rodenburg; vertoningsduur: 70 minu ten; 1 6 min, kleur. CONTACTMIDDAG van de leden en donateurs van de Nederlandse Bioscoopbond DINSDAG 2 MEI 1978 in Cinema International August Allebéplein 4, Amsterdam Opening zaal 13.30 uur Filmvertoning aanvang 14.15 uur THE BETSY regie: Daniel Petrie in de hoofdrollen: Laurence Olivier, Robert Duvall, Katharine Ross, Leslie Ann Downe Uitgebracht door Nova Film 16.15 18.00 uur: informeel contact

Film | 1978 | | pagina 9