PRCmiCRCS Oorspronkelijke titel: The hottest show in town Nederlandse titel: idem Land van oorsprong: Zweden Regisseurs: Drs. Phyllis en Eberhard Kronhausen Producers: Drs. Phyllis en Eberhard Kronhausen Hoofdrollen: een aantal circusartiesten Uitgebracht door: Concorde Film Lengte: 2608 m. Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 20 april 1978 Inhoud: sex doet zijn intrede in de circusact Oorspronkelijke titel: Harlan County USA Nederlandse titel: idem Land van oorsprong: V.S. Regisseur: Barbara Kopple Producer: Mare N. Weiss Hoofdrollen: de mijnwerkers en hun gezinnen van Harlan County Uitgebracht door: Concorde Film Lengte: 2880 m. Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 11 mei 1978 Inhoud: het verslag van een langdurige mijnstaking Oorspronkelijke titel: Io ho paura Nederlandse titel: De lijfwacht Land van oorsprong: Italië Regisseur: Damiano Damiani Producer: Luigi de Laurentiis Hoofdrollen: Gian Maria Volontè, Erland Josephson, Mario Adorf, Angelica Ippolito Uitgebracht door: C.I.C. Lengte: 105 minuten Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 11 mei 1978 Inhoud: corruptie binnen de politie en de rechtelijke macht in Italië Oorspronkelijke titel: Freaky Friday Nederlandse titel: Dolle dwaze vrijdag Land van oorsprong.' V.S. Regisseur: Gary Nelson Producer: Walt Disney's Productions Hoofdrollen: Barbara Harris, Jodie Foster, John Austin, Patsy Kelly Uitgebracht door: City Film Distribution Lengte: 2640 m. Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum 18 mei 1978 Inhoud: de vreemde situaties die ont staan als een moeder en dochter in eikaars stoffelijk omhulsel kruipen Oorspronkelijke titel: Interno di un conventb Nederlandse titel: Zondige begeerten Land van herkomst: Italië Regisseur: Walerian Borowczyk Producer: Trust International Films Roma Hoofdrollen: Ligia Branice, Howard Ross, Marina Pierre Uitgebracht door: Hafbo Film Lengte: 2623 m. Toegang: 16 jaar. Uitbrengdatum: 18 mei 1978 Inhoud: Meisjes van goede huize tegen hun zin opgenomen in een klooster en de gevolgen daarvan

Film | 1978 | | pagina 12