m% W m NIEUWE PRESIDENT BIJ C.I.C. John Travolta (wereldberoemd na 'Sa- turday Night Fever') vertolkt met Oli- via Newton-John de hoofdrol in de nieuwe muzikale viering van de vijfti ger jaren in de Paramount-film 'Grease'. De film is gebaseerd op de Broadway uitvoering. De regie is van Randal Klei- ser. De produktie was in handen van Robert Stigwood en Allan Carr. De muziek staat nu al hoog op de hit lijsten. De film zal binnenkort worden uitgebracht door C.I.C. 'Diabolo Menthe' is de titel van de eerste film van de Franse regisseuse Diane Kurys, die werd onderscheiden met de Prix Deluc. Het is een film over de vreugde en het verdriet van het ouder worden van jonge meisjes. De film wordt in Nederland uitge bracht door Paerl Films b.v. Pedro Teitelbaum heeft verzocht van zijn functie als president van Cinema International Corporation ontheven te worden. Deze aankondiging werd he den gedaan door Barry Diller, voorzit ter van de Raad van Beheer van Para mount Pictures Corporation, en Sid- ney Sheinberg, president van MCA Inc., in hun capaciteit van commissaris sen van Cinema International Corpora tion N.V. Teitelbaum kwam in januari 1977 bij C.I.C. en was voor die tijd als senior vice-president hoofd van de internatio nale distributie van United Artists, waarvan hij tevens commissaris was. Door persoonlijke omstandigheden heeft Teitelbaum het nociïg geoordeeld naar Brazilië terug te keren, zoals hij indertijd dat plan al had toen hij Uni ted Artists verliet. Naar aanleiding van de ontslagaanvrage verwoordden Diller en Sheinberg de te leurstelling van de Raad van Beheer. Zij spraken hun dank uit voor zijn vele bemoeienissen en wezen erop dat de Cinema International groep thans een van de succesvolste periodes beleefd sinds de oprichting in 1970. Pano Alafouzo, tot dusverre Interna tional Manager van C.I.C. is met on middellijke ingang benoemd tot Teitel- baum's opvolger. Alafouzo is sinds de oprichting van C.I.C. eerst Continental manager geweest tot hij in juli 1977 tot international manager werd be noemd. Daarvoor was Alafouzo Conti nental manager bij Universal Pictures. Diller en Sheinberg verklaarden dat C.I.C. gelukkig is iemand als Alafouzo beschikbaar te hebben om de verant woordelijkheden van Teibelbaum over te nemen. Zijn capaciteit en ervaring zijn ook bij zijn vele Nederlandse relaties genoeg zaam bekend.

Film | 1978 | | pagina 9