OSS IN NIEUWE JAS i Op 31 mei jl. opende Burgemeester L. Jansen van Oss het splinter nieuwe complex van Cinema Royal met drie ruime zalen en een gi gantische entreehall aan de Lievekamplaan aan de rand van het cen trum van Oss. De nieuwe bioscopen zijn in de plaats gekomen van het uit de derti ger jaren daterende gelijknamige theater aan de Bram v.d. Bergh- straat. De huidige eigenaar, de heer A. Heuvers nam na het overlijden van zijn vader de exploitatie van deze oude bioscoop over. GROTER AANBOD De heer Heuvers was het met zijn be zoekers eens dat er wat gedaan moest worden aan het karige filmaanbod van de laatste jaren in Oss. Het is vanzelf sprekend geen eenvoudige zaak om daar van de ene op de andere dag ver betering in aan te brengen, maar toen de gelegenheid zich voor deed, werd deze met beide handen aangegrepen. De bouw van het nieuwe winkel- an nex zakencentrum aan de rand van het centrum van de snel groeiende gemeen te Oss bood de mogelijkheid tot de vestiging van een aantal bioscopen. De heer Heuvers sprong er onmiddellijk in en gelooft dat het geen gok is. Hij is van mening dat zijn gemeente en de omliggende agglomeratie rijp zijn voor een dergelijk groots opgezet project. In tegenstelling tot veel andere com plexen waakt hij er voor om zijn zalen te gaan koppelen aan een bepaald gen re film, dat gaat naar zijn mening ten koste van de flexibiliteit. Je moet de mogelijkheid hebben om te 'switchen' als dat door omstandigheden noodza kelijk blijkt. Ook zijn de zalen bedoeld als 'move-over' zodat men langer van een bepaalde film kan genieten en het publiek niet verplicht is om precies in die ene week naar de bioscoop te ko men, wanneer men een bepaalde film wil zien. Ook dat is een vorm van ser vice aan het publiek. Onder: de royale entreehall en de ruime bovenfoyer Rechts: de cabine met twee Philips FP 30 projectoren is ook zeer overzichtelijk ingedeeld

Film | 1978 | | pagina 10