verbetering van de ontvangstkwaliteit, sanering van de zoge naamde antennewouden en uitbreiding van het programma pakket. Evenzeer als bij de steunzender moet naar de mening van de rechtbank op grond van belangenafweging het maatschap pelijk belang prevaleren boven het belang van de individuele auteur. De auteur kan zich trouwens volgens de rechtbank beschermen tegen de door hem gevreesde royalty-verliezen door het sluiten van contracten betreffende royalties die meer in overeenstemming zijn met de nieuwe verhoudingen op het terrein van de massamedia. Het lijkt ons in dit stadium niet juist in te gaan op de gecompliceerde juridische problematiek waarmee men hier wordt geconfronteerd, al moet het ons wel van het hart dat de rechtbank op de essentie van de argumenten die door partijen zijn aangevoerd, slechts incidenteel ingaat en haar motivering bijna geheel baseert op de constructie van een 'zendkant' en een 'ontvangstkant' van de openbaarmaking en de daaraan vastgekoppelde beschouwingen van maat schappelijke aard. In gezamenlijk overleg met de raadslieden zullen wij en de andere eisende partij zich uiteraard nader beraden over de verder te nemen stappen. De conclusie ligt voor de hand, dat het niet bij één etappe van de 'tour de cable' zal blij ven. v.T. Op 18 juli jl. vond aan boord van de 'Tor Scandi- navia' een groot discofeest plaats in verband met de première van de nieuwe Columbia-film 'Thank God It's Friday'. Disc-jockey Ferry Maat verwelkomt Paul Jabara, één van de medewerkers aan de film, die speciaal een paar dagen over was gekomen om de promotie van de film te begeleiden. De Adirly Dancers uit Amsterdam zetten het feest nog meer luister bij. In hun midden Paul Jabara.

Film | 1978 | | pagina 8