CURSUS AUTOMATISERING ERETEKENS INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Zoals eerder in 'Film' werd gepubli ceerd, is de derde cursus-C, die opleidt voor de bediening en verzorging van geautomatiseerde projectie-apparatuur, inmiddels ten einde. Deze mondelinge cursus duurt ongeveer een jaar en vindt eens per veertien da gen plaats in de lokaliteiten van de Electro Technische School te Am sterdam. Het is de bedoeling een vierde cursus van start te laten gaan zodra zich daar voor voldoende gegadigden hebben ge meld. Nadere informaties zijn verkrijgbaar bij het secretariaat van het opleidingsin stituut, dat op het Bondsbureau is ge vestigd. Het Hoofdbestuur heeft in de vergade ring van 11 september jl. besloten de volgende eretekens te verlenen: In goud (25 jaar) aan de heer G.F. de Clerck. In zilver (lOjaar) aan mevrouw W.J. Sikkel en de heren J.J. Keesmaat en A. Hulshof. Allen werkzaam bij N.V. Cinecentrum in Hilversum. Ter gelegenheid van de première van de Walt Disney produktie 'Peter en Elliot de draak vond in het Flora Dis ney Theater in Amsterdam een grote drakenshow plaats. Het jeugdige pu bliek reageerde enthousiast op het vertoonde spektakel. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Forellen (Las Fruchas) De grote bevrediging) (Tapestry of passion) Sexworld (Sexworld) Tess (Tess) De uit roeier (The climber) Vreemde eend in de bijt (L'anatra all'arancia) The Avalanche Express (The Avalanche Express) The big red one (The big red one) The Legacy (The legacy) Slaven 1) (The chant of Jimmie Blacksmith) Someone is killing the great chefs of Europe (Someone is killing the great chefs of Europe) Summernight fever (Summernight fever) Doodzonde (Nederlandse film) The heroin busters (La via della droga) Krokodel des doods (Death trap) De gendarme en de vliegende schotels) (Le gendarme et les extra-terrestres) De volgende filmtitel is vervallen: 1) The chant of Jimmy Blacksmith Naam houders exploitatierechten: Concorde Corona Filmex Gofilex Lumina Pearl Films

Film | 1978 | | pagina 13