PRCmiCRCS iiimiiinniimmmwm»»wnimiiiinmnmimnm Oorspronkelijke titel: Girlfriends Nederlandse titel: Girlfriends Land van herkomst: V.S. Regisseur: Claudia Weill Producer: Claudia Well/Jan Saunders In de hoofdrollen: Melanie Mayron, Anita Skinner, Eli Wallach, Christopher Guest Uitgebracht door: Warner Bros. (Holland) B.V. Lengte: 2350 meter Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 21-9-'78 Inhoud: de onzekerheid van een jonge vrouw die struikelend op weg is naar volwassenheid Oorspronkelijke titel: Hooper Nederlandse titel: Hooper Land van herkomst: V.S. Regisseur: Hal Needham Producer: Hank Moonjean In de hoofdrollen: Burt Reynolds, Jan-Michael Vincent, Sally Field Uitgebracht door: Warner Bros (Holland) B.V. Lengte: 2650 meter Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 12-10-'78 Inhoud: spannende film over stuntmannen en hun werk Oorspronkelijke titel: The Cheap Detective Nederlandse titel: The Cheap Detective Land van herkomst: V.S. Regisseur: Robert Moore Producer: Ray Stark In de hoofdrollen: Peter Falk, Ann-Margret, Marsha Mason, Sid Caesar, Louise Fletcher Uitgebracht door: Columbia Int. Films (Holland) B.V. Lengte: 2550 meter Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 19-10-78 Inhoud: kostelijke film met Peter Falk als de halfgare detective Lou Peckinpaugh Oorspronkelijke titel: Flavia the heretic Nederlandse titel: De Turkse non Land van herkomst: Italië Regisseur: Gianfranco Mingozzi Producer: Produzione Atlas Consorziate In de hoofdrollen: Florinda Bolkan, Maria Casares, Claudio Cassinelli, Anthony Corlan Uitgebracht door: Concorde Film Lengte: 2860 meter Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 9-11-'78 Inhoud: al in de 15e eeuw streed een vrouw tegen de onderdrukking van haar sexe Oorspronkelijke titel: Who is killing the great chefs of Europe? Nederlandse titel: Wie vermoordt de grote koks van Europa? Land van herkomst: V.S. Regisseur: Ted Kotcheff Producer: William Aldrich In de hoofdrollen: Jacqueline Bisset, George Segal, Robert Morley, Jean-Pierre Cassell Uitgebracht door: Corona Film Lengte: 2950 meter Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 16-11 -'78 Inhoud: een sophisticated thriller gesitueerd in de exotische wereld van de haute cuisine

Film | 1978 | | pagina 12