in dit HET GROTE BIOSCHOP FESTIJN Tweewekelijkse uitgave van de Nederlandse Bioscoopbond nummer 24 1 december 1978 Redactie en administratie Postbus 5048, Amsterdam. Tel: 020-23 14 85 Hoofdredacteur: J.Th. van Taalingen Eindredacteur Bart Eldering Advertenties: drukkerij Poortpers b v Torensteeg 3Amsterdam Tel: 020-23 14 85 Het grote Bioschop festijn pagina 1 Nederlandse produktie pagina 2 Nieuwe films pagina 4 Preview '78 pagina 5 Bondsnieuws pagina 6 Premières pagina 8 15 december a.s. om 14.00 uur in het Ajax Stadion Via collectebus naar het voetbalveld. De Tuschinski Panthers versus de mannen van City Film United. Een boeiende strijd ten bate van de Stichting Bio Kinderrevalidatie. Hoewel de toegang tot deze wed strijd waarbij men zelfs mag plaatsnemen op de eretribune gratis is, hebben de beide ploegen een uitstekende vorm van fundraising be dacht; zij honoreren simpel eikaars doelpunten met een bedrag van f 500,— per goal. Dat het hier een serieuze wedstrijd betreft, blijkt wel uit het feit dat beide ploegen al maandenlang in training zijn. Beide beschikken daarnaast over toegewijde coaches. De Tuschinski Panthers hebben daartoe Bert Haanstra aangetrokken; City Film United voert de ge heimhouding van zijn concept zó ver door, dat zelfs de coach nog onvermeld blijft. De wedstrijd zal onder de uiterst deskundige leidingvan Frans Derks staan, die aan de lijnen wordt geassisteerd door de zo mogelijk nog deskundiger heren Simon van Collem en Bob Bouma. Om vast een indruk te geven van de sterkte der ploegen, vermelden wij hierbij de opstellingen. City Film United stuurt het veld in de heren: Angenent, Bakker, Cousyn, Denker (1), Denker (2), de Haas, de Jong, van der Kolk, van Loenen, van der Mark, Palhadsingh, van der Vliet, Wilton. De Tuschinski Panthers kunnen zelfs putten uit een spelersbestand van 18 man, waaronder een aantal gastspelers uit Zuid-Amerika, Po len, Engeland, Rusland en Joegoslavië. Het team bestaat uit de heren: Anthoniesse, Berkhout, de Bruin, Dirks, Doornekamp, Draber, Duyvesteyn, Gerschtanowitz, Godene, Memedov, van Praag, Tadmine, Versluys. wordt men uitgenodigd naar het Om dit alles bij te kunnen wonen Ajax Stadion te komen, via de ingang aan de Diemerzijde. Gereser veerd zijn de vakken B en C, ter weerszijden van het Ajax restaurant, waar na afloop van de wedstrijd ook een aangeklede borrel wacht. Mochten onverhoopt de weersomstandigheden van dien aard zijn, dat de wedstrijd niet door kan gaan, dan kunnen daarover uitsluitsel geven: bij Tuschinski Max van Praag en bij City Vincent van der Vliet op vrijdag 15 december tussen 11 en 12 uur. FILM Bij de voorplaat: Hen werkfoto van regisseuse Nouchka van Brakel en cameravrouw Nurith Aviv bezig met de nieuwe Nederlandse film 'Een vrouw als Eva'

Film | 1978 | | pagina 5