J. NIJLAND60JAAR INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER IN MEMORIAM BESLISSING COMMISSIE NIEUWE ZAKEN: ERETEKENS Onlangs vierde de Bondsvoorzitter de Heer J. Nijland zijn zestigste verjaar dag. Wij wensen de Heer Nijland vanaf deze plaats van harte geluk met het berei ken van deze mijlpaal en hopen dat hij nog vele jaren zijn beste krachten zal kunnen geven aan het vele werk binnen onze organisatie. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlaagde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijnen van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is Naam houders exploitatie- verzocht: rechten: Bijtende honden blaffen niet (Les chiens) Maar een Zweedse is het heetste (Sextasy) De vrouw aan de top) (Une femme dangereuse) Pornofantasieën van een nymfomane (In Sarah's eyes) Pornopoesjes in de wolken (Tne sensuous flygirls) The big fix (The big fix) 't Blondje dat teveel wist (Foul play) Duistere trekken der Bourgeoisie (Ritratto di Borghesia in nero) De geweldenaar (Paradise alley) Up in smoke (Up in smoke) The warriors (The warriors) Revange in het heelal (The empire strikes back) Met lachgas meer mans (C.A.S.H.) Spiderman slaat weer toe! (Spiderman strikes back) Een kooi'met rare vogels (La cage aux folies) Tendres cousines (Tendres cousines) Zoals de ouden zongen, lachen de jongen (lis sont grand les petites) Intieme pornospelletjes (Jeux intimes a domicile) Grijpstra en de Gier (Nederlandse film) Een pak slaag (Nederlandse film) Spetters (Nederlandse film) Actueel Filmmij Amsterdam C.I.C. City F.D. Columbia Nova Pearl Films Spiendal Tuschinski F.D. Op 18 maart j.1. is Mevrouw C.J.W. RoemNanning overleden, de echtge note van ons erelid de Heer CS. Roem. Vele oudere bedrijfsgenoten zullen de beste herinneringen bewaren aan de sympathieke persoonlijkheid van Mevrouw Roem. De teraardebe- stelling werd o.a. bijgewoond door de Bondsvoorzitter en de Bondsdirecteur. Wij wensen de Heer Roem alle kracht toe bij het dragen van dit zware verlies. Op 21 maart j.1. is op jeugdige leeftijd overleden de Heer P.M. van OsteBergen op Zoom zoon van de Heer O.H.J. van Os, voormalig exploitant van het Victoria Theater te Hoorn. De Commissie Nieuwe Zaken heeft toestemming verleend aan: City Exploitatie Mij. B.V. tot het gaan exploiteren van een nieuwe per manente bioscoop-A (Scala 3) te Nij megen. Het Hoofdbestuur heeft in de verga dering van 15 maart j.1. besloten de vol gende ertekens te verlenen: In goud (25 jaar) aan de Dames M. van Herpen, Bioscoop Exploitatie Mij. (B.E.M.) B.V. en M. Farkas-van Stok kom, Crooenberg's Expl. Mij. v. Bio scopen b.v., Helmond. Aan de Heren E. Wierda, Arfib.v., Schijndelen P.S.G. Alsemgeest, N.V. Cinecentrum, Hilver sum. In zilver (10 jaar) aan Mevrouw H. Valkier-Wigant en de Heren J. Kalanos, J.A.C. Harms en J.M. Davelaar, allen N.V. Cinecentrum, Hilversum.

Film | 1979 | | pagina 11