Oorspronkelijke titel: Paradis Torg Nederlandse titel: Het paradijs Land van herkomst: Zweden Regisseur: Gunnel Lindblom Producer: Ingmar Bergman Oorspronkelijke titel: Lady and the tramp Nederlandse titel: Lady en de vagebond Land van herkomst: V.S. Regisseur: Walt Disney Producer: Walt Disney Productions Oorspronkelijke titel: Le gendarme et les Extra-Terrestres Nederlandse titel: De gendarme ziet ze vliegen Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Jean Girault Oorspronkelijke titel: Ashanti Nederlandse titel: Ashanti Land van herkomst: V.S. Regisseur: Richard Fleischer Producer: Georges-Alain Vuille Oorspronkelijke titel: Remember my name Nederlandse titel: Remember my name Land van herkomst: V.S. Regisseur: Alan Rudolph Hoofdrollen: Birgitta Valberg, Sif Ruud Uitgebracht door: Gofilex Toegang: 16 jaar Lengte: 3051 meter Inhoud: een drama over het onver mogen tot communiceren van de ïod erne mens Animatiefilm, Nederlands gesproken Uitgebracht door: City F.D. Toegang: alle leeftijden Lengte: 2080 meter Uitbrengdatum: 5-4-'79 Inhoud: liefde overwint alles. Ook voor een straathond Hoofdrollen: Louis de Funès, Michel Galabru Uitgebracht door: Paerl Films B.V. Toegang: alle leeftijden Lengte: 2430 meter Uitbrengdatum: 5-4-'79 Inhoud: Buitenaardse wezens in St. Tropez! Agent Beaupied heeft ze gezien... Hoofdrollen: Michael Caine, Peter Ustinov, Beverly Johnson Uitgebracht door: Columbia Toegang: 12 jaar Lengte: 105 minuten Uitbrengdatum: 12-4-'79 Inhoud: slavernij bestaat nog Hoofdrollen: Geraldine Chaplin, Anthony Perkins Uitgebracht door: Columbia Toegang: 12 jaar Lengte: 92 minuten Uitbrengdatum: 12-4-'79 Inhoud: een vrouw op zoek naar haar ex-man na 12 jaar gevangenisstraf

Film | 1979 | | pagina 12