Oorspronkelijke titel: La cage aux Folies Nederlandse titel: Een kooi met rare vogels Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Edouard Molinaro Producer: Marcello Danon Hoofdrollen: Ugo Tognazzi, Michel Serrault, Michel Galabru Uitgebracht door: Nova Films Toegang: alle leeftijden Lengte: 2520 meter Uitbrengdatum: 23-5-'79 Inhoud: dolkomische verwikkelingen Oorspronkelijke titel: The Brink's Job Nederlandse titel: idem Land van herkomst: V.S. Regisseur: William Friedkin Producer: Ralph Serpe Oorspronkelijke titel: I skorpionens tegn Nederlandse titel: De schorpioen prikt raak Land van herkomst: Denemarken Regisseur: Werner Hedman Hoofdrollen: Peter Falk, Peter Boyle, Warren Oates Uitgebracht door: Hafbo Film Toegang: 12 jaar Lengte: 2827 meter Uitbrengdatum: 23-5-'79 Inhoud: een bijna volmaakte kraak Hoofdrollen: Ole Soltoft, Anna Bergman, Karl Stegger Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 23-5-'79 Inhoud: vrolijke porno Oorspronkelijke titel: The first great train robbery Nederlandse titel: idem Land van herkomst: Engeland Regisseur: Michael Crichton Producer: John Foreman Hoofdrollen: Sean Connery, Donald Sutherland, Lesley-Anne Down Uitgebracht door: Nova Films Toegang: 16 jaar Lengte: 3031 meter Uitbrengdatum: 31-5-79 Inhoud: sympathieke treinrover in actie Oorspronkelijke titel: Concorde affair Nederlandse titel: S.O.S. Concorde Land van herkomst: Italië Regisseur: Roger Deadato Hoofdrollen: James Franciscus, Mimsy Farmer, Van Johnson Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2638 meter Uitbrengdatum: 7-6-'79 Inhoud: Concorde catastrofe

Film | 1979 | | pagina 12