ERETEKENS LIQUIDATIE WAARBORGSOM BEËINDIGING LIDMAATSCHAP IN MEMORIAM HERMAN J.REENS Het hoofdbestuur heeft in de vergade ring van 7 augustus jl. besloten de vol gende eretekens te verlenen: In goud met diamant (40 jaar) aan Me vrouw D.G. Garrelts-de Haan en de heer D. Garrelts, beiden Fa. Erven Wed. De Haan-Luyt, Hippolytushoef. In zilver (10 jaar) aan Mevrouw A.N. Snoei en de heer H.J.L.B. van der Waal, beiden Tuschinski Theaters B.V., Amsterdam. Op grond van artikel 7 b der Statuten is het lidmaatschap van de heer H. Berg te Capelle aan den IJssel geëin digd en moet de bij de Bond gedepo neerde waarborgsom worden geliqui deerd. Leden van de Bond of van de Neder landse Vereniging van Bioscooprecla me-Exploitanten worden uitgenodigd eventuele rechtsgeldige vorderingen schriftelijk en gemotiveerd in te dienen binnen acht dagen na verschijning van deze publikatie. Wegens verlies der vereisten is, op grond van artikel 7 b der Statuten, het lidmaatschap van de heer DJ. Schou ten te Joure geëindigd per 1 augustus 1979. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijnen van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmtitels waarvoor inschrijving is verzocht: Ik doe het graag (The legend of Lady Blue) De wraak van de luipaardman (King Solomon's treasure) Zuster Emanuelle (Suor Emanuelle) De zwervers (The wanderers) De amoureuze orgieën van Mr. O. (Die amourösen Abenteuer des Mr. O.) Porno (b)engel (Vacances organisées pour filles en chaleur) De perverse nymfomane (La nymphomane perverse) From heil to victory (From heil to victory) A little Romance (A little Romance) Mesjokke is troef (The Inlaws) Zwart/wit in kleur (Black and white in color) Naam houder exploitatie rechten: Concorde Express Spendal Warner CONTACTMIDDAG van de leden en donateurs van de Nederlandse Bioscoopbond DINSDAG 4 SEPTEMBER 1979 in Cinema International August Allebéplein 4, Amsterdam Opening zaal 13.30 uur Filmvertoning aanvang 14.15 uur A LITTLE ROMANCE regie: George Roy Hill In de hoofdrollen: Laurence Olivier, Diane Lane en Thelonious Bernard. Uitgebracht door: Warner Bros. 16.15 - 18.00 uur: informeel contact Op 29 juli is op 80-jarige leeftijd over leden onze ex-donateur Herman J. Reens, voor de wat ouderen onder onze lezers ongetwijfeld nog steeds een begrip op verzekeringsgebied. Herman Reens was sedert 1930 in het bedrijf werkzaam als verzekeringsman op alle mogelijke en onmogelijke gebieden, waaronder de toenmalige recetteverze kering, waarbij hij steeds een onvoor stelbare energie ten toon spreidde. Hij specialiseerde zich in filmverzekerin gen en als wij ons goed herinneren was de eerste Nederlandse film die hij ver zekerde 'De Jantjes' omstreeks 1932, gevolgd door vele andere. Na eerst met de fa. Schlencker te heb ben samengewerkt, associeerde hij zich in 1966 mede om gezondheidsrede nen met het grote verzekeringsbe drijf Is. Franco Mendes (later omgezet in de Bekouw Mendes Groep), waar door hij niet langer een eenmanscbe- drijf was en het wat rustiger aan kon doen. De heer W. van Oort, die al lang als zijn assistent fungeerde, zette, via de Bekouw Mendes Groep, zijn werk zaamheden voort en doet dat nog steeds. Wegens verslechtering van zijn gezond heid moest Herman Reens in 1974 het dagelijkse werk geheel aan zijn mede werkers) overlaten. Zijn laatste levensjaren, verbleef bij in een rusthuis. De begrafenis vond in stilte binnen de familiekring plaats. Hij ruste in vrede.

Film | 1979 | | pagina 11