Oorspronkelijke titel: Nunca es tarde Nederlandse titel: Het is nooit te laat Land van herkomst: Spanje Regisseur: Jaime de Arminan Hoofdrollen: José Luis Gomez, Angela Molina, Madeleine Christie Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2929 meter Uitbrengdatum: 12-7-79 Inhoud: Belangwekkende 'driehoeks verhouding' Oorspronkelijke titel City on fire Nederlandse titel: Stad in vlammen Land van herkomst: V.S. Regisseur: Alvin Rakoff Producer: Sandy Howard, Harold Greenberg Hoofdrollen: Barry Newman, Henry Fonda, Ava Gardner, James Franciscus Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 12 jaar Lengte: 2920 meter Uitbrengdatum: 19-7-79 Inhoud: Vuurramp Oorspronkelijke titel: Elvis the movie Nederlandse titel: Idem Land van herkomst: V.S. Regisseur: John Carpenter Producer: Dick Clark Hoofdrollen: Kurt Russeil, Season Hubley, Pat Hingle, Shelley Winters Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 3269 meter Uitbrengdatum: 27-7-79 Inhoud: muzikale biografie Oorspronkelijke titel: The fishmen Nederlandse titel: Het eiland van de nieuwe monsters Land van herkomst: V.S. Regisseur: Sergio Martino Hoofdrollen: Richard Johnson, Bar- bara Bach, Claudio Cassinelli, Joseph Cotten Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 12 jaar Lengte: 2714 meter Uitbrengdatum: 2-8-79 Inhoud: Spannende historische schipbreuk Oorspronkelijke titel: Jaguar lives Nederlandse titel: Jaguar, de onoverwinnelijke Land van herkomst: V.S. Regisseur Ernest Pintoff Producer: Sandy Howard Hoofdrollen: Joe Lewis, Christopher Lee, Barbara Bach Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 12 jaar Lengte: 2512 meter Uitbrengdatum: 9-8-79 Inhoud: Hedendaagse Bruce Lee

Film | 1979 | | pagina 12