m i}®p a® oc3 c-nci 'HET DORP' HERMAN DURER FILM 0C^3 1. The deer hunter 2. Twee vrouwen 3. Watch out we're mad 4. Le gendarme et les extra-terrestres 5. Watersnip down 6. Juliana, in 70 bewogen jaren 7. La cage aux folies 8. They called him bulldozer 9. Gone with the wind 10. I skorpionens tegn 11. National lampoons animal house 12. Superman I 13. Just a gigoio 14. I never promised you a rosegarden 15. Escape to Athena 16. Coming home 17. Odds and evens 18. Love and bullets 19. S.O.S. Concorde 20. Ben Hur C2C Hans Klap voor Virginia Films verzorg de de produktie van de film 'Een Dorp' onder regie van Jeroen Visser en Goert Giltay. Het is een gefilmd por tret van het dorp Nisse over de jaren 1955-1979. Door een in 1955 door de toenmalige Nederlandse Onderwijs Film gedraaide documentaire in zwart/wit van 20 mi nuten kon men beschikken over een historische basis. Het camerawerk was van Goert Giltay, geluid: Mark van der Willigen, verto ningsduur: 48 minuten. De film kwam tot stand met subsidie van het Ministerie van C.R.M., Provin ciale Staten van Zeeland en de gemeen te Borsele. Bovendien verzorgt Virginia Films de produktie van de speelfilm 'De (ver wording van Herman Dürer' naar een scenario van Léon de Winter, Jean van de Velde en René Seegers, die tevens de regie voerden. De film zal 20 sep tember a.s. een van de openingsfilms zijn van het nieuwe Cinecenter in Am sterdam. Op het Internationale Filmfestival van Oxford is aan de Nederlandse actrice Marina de Graaf de prijs voor de beste actrice toegekend voor haar hoofdrol in de Nederlandse speelfilm 'Het De buut' van Nouchka van Brakel.

Film | 1979 | | pagina 6