CITY- IJMUIDEN FOYER Dat laatste komt grotendeels voor rekening van zoon Rob, die enthou siast aan de installaties werkt en zorgt dat de Zeiss-Ikon apparatuur in con ditie blijft. Het elektro-technisch installatiebureau Nijman uit Haarlem verzorgde de nieuwe bedrading en bouwde het over zichtelijke bedieningspaneel dat hierbij is afgedrukt. Bouwtechnisch was de zaak in handen van Aannemersbedrijf Lokhorst uit Beverwijk, die binnen de planning bleef en in nauw overleg met de familie een schema opstelde, zodat de nood zakelijke sluiting niet langer dan één maand was. In de bijzonder ruime entree annex foyer is ook duidelijk de hand van me vrouw Van Opbergen zichtbaar. Een aantrekkelijke niet al te besmettelijke neutrale, maar toch warm aandoende stoffering, rib-cord zitelementen en grote droogbloemdecoraties dragen bij aan een intieme sfeer. Het publiek moet echt het gevoel krijgen 'uit' te zijn in een plezierige en gezellige omgeving is het motto van de familie Van Opbergen, een stelling die wij van harte ondersteunen. Met deze vernieuwing van het City Theater is de bioscoopsituatie in het IJmond-gebied aanzienlijk verbeterd, aangezien ook in het nabijgelegen Beverwijk ingrijpende vernieuwingen hebben plaatsgevonden, waarop wij in een latere uitgave zullen terugkomen. Het door elektro-technisch Nijman in Haarlem gebouwde overzichtelijke ningspaneel. bedie De royale foyer verraadt duidelijk de hand van mevrouw Van Opbergen met gevoel voor details. Vanuit de foyer leidt een brede gang naar aan het eind van de gang bevindt zich zaal 1 beide zalen, links de trap naar zaal 2, 10

Film | 1980 | | pagina 14