4 De laatste twee en een halve maand gingen in Nederland 53 films in première. Daaronder waren vier Nederlandse films. Vier films werden opnieuw in een re-issue uitgebracht. Per filmverhuurkantoor geven wij een overzicht van deze films vanaf 28 februari tot en met 8 mei: Actueel Film C.I.C. City Film Distribution Columbia Film Concorde Film Corona Film Cupido Films Disney Films Express Film Gofilex Hafbo Film Meteor Film M.G.M. The Movies Netherlands Fox Film Nova Film Spiendal Film Tuschinski Film Distribution Universal Film Agency Warner Bros 12 Een tip van de sluier (Nederlandse film) Starting over, The seduction of Joe Tynan, American Gigoio, The electric horseman en de re-issues van Joe Kidd en Ace high A man a woman a bank Kramer versus Kramer, 1941, Night- wing, Cactus Jack Laat de dokter maar schuiven... (Ne derlandse film),Clair de femme, Porno- huwelijk, The knock-out cop, Model len op het pornopad, Mij niet gezien!, The great alligator, Caro Papa, Inside jennifer Welles, In de greep van de boogschutter, Un oursin dans la poche, Brigade mondaine. L'Amant de poche Regno di Napoli, David, Martin, Die dritte Generation, Mamma cumple cien anos Doornroosje (re-issue) Het erotisch zwaard van Casanova Cabo blanco, Death watch De kleine dikke met de superslag, De vier onoverwinnelijken, Drunken Mas- ter hou je botten bij elkaar, Drunken Master wees op je hoede Utamaro's world, Moments The fearless vampire killers (re-issue) Dimenticare Venezia Breaking away, The Rosé Cuba, Yanks Le jouet De Nederlandse films Spetters en Lieve Jongens, alsmede Skytten Scum '10', Whcn time ran out Laat de dokter maar schuiven. The seduction of Joe Tynan American gigolo Start ing over

Film | 1980 | | pagina 16