<3> 2® Q®$ Q® sr^l OC? c^nci LIQUIDATIE WAARBORGSOM BESLISSINGEN COMMISSIE NIEUWE ZAKEN 1. The sheriff and the satelite kid 2. Startrek 3. L'Avare 4. Kramer versus Kramer 5. "10" 6. Zombies 7. The jungle book 8. The fog 9. Crime busters 10. Tom Horn 11. American Gigoio 12. Hardly working 13. One flew over the cuckoo's nest 14. The spy who loved me 15. 1941 16. Gone with the wind 17. The muppet movie 18. Roller boogie 19. The sound of music 20. Pinkeltje Wegens verlies der vereisten is, op grond van artikel 7b der Statuten, het lidmaatschap van Bierwinckel B.V. te Hillegom geëindigd en moet de bij de Bond gedeponeerde waarborgsom wor den geliquideerd. Wegens verlies der vereisten is op grond van artikel 7b der Statuten het lidmaatschap van N.V. Bioscoop Ex ploitatie Mij. Frans Hals te Haarlem ge ëindigd en moet de bij de Bond gede poneerde waarborgsom worden geli quideerd. Leden van de Bond worden uitgeno digd eventuele rechtsgeldige vorderin gen schriftelijk en gemotiveerd in te dienen binnen acht dagen na verschij ning van deze publikatie. De Commissie Nieuwe Zaken heeft toestemming verleend aan: Royal Film B.V. tot het gaan exploi teren van drie nieuwe permanente bioscopen-A (Royal 3, 4 en 5) te 's- Gravenhage, waarbij de in 1977 voor deze bioscopen verleende toestemming is komen te vervallen. INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrij verzocht: ving is De avonturen van 't aapje Noeki (Prikljutsjenie Noeki) De avonturen van Kapitein Fantast (Prikljutsjenie Kapitane Wroengelja) Flying sex (Diaro di una hostess) Een frivole speurder op pornopad (The sensuous detective) Het geheime jeugdcommando (Njedelowimije nistiteli) Het geheime jeugdcommando slaat weer toe (Snowa nedelowimije) Gosha de beer (Zwezda tsizka) Heerlijk gevrij in de kloosterabdij 1) (Decamerone segreto) Kapitein Flint's schateiland (Ostrow sokrowisja) Mahur en zijn ontembare olifant (Tsjernaja gora) Het mysterie van de echoput (Waswara krasa) Het paleis van de waterkoning (Maria Iskusnitsa) Pornopoesjes in het Wilde Westen 2) (The pussycat ranch) Reggae sunsplash (Reggae sunsplash) De ridders van het vervloekte kasteel (Paslednjaja relikwija) Sizzle - bloedheet (Sizzle) Tekenfilmgrabbelton (Uit tekenfilms samengesteld programma) De toverlamp van Aladdin (Wolsjebnaja lampa aladdina) Tijgers aan boord (Polosati reis) Naam houders exploitatierechten: Melior

Film | 1980 | | pagina 11