Oorspronkelijke titel: Buffet froid Nederlandse titel: Buffet froid Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Bertrand Blier Producer: Sara Films Hoofdrollen: Gerard Depardieu, Bernard Blier, Jean Carmet Uitgebracht door: Actueel Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2563 meter Uitbrengdatum: 21-8-'80 Inhoud: bizarre thriller Oorspronkelijke titel: The changeling Nederlandse titel: The changeling Land van herkomst: V.S. Regisseur: Peter Medak Producer: Joel B. Michaels Oorspronkelijke titel: Breaking glass Nederlandse titel: Breaking glass Land van herkomst: Engeland Regisseur: Brian Gibson Producer: Clive Parsons, Davina Belling Oorspronkelijke titel: All thatjazz Nederlandse titel: All that jazz Land van herkomst: V.S. Regisseur: Bob Fosse Producer: Robert Alan Aurthur Oorspronkelijke titel: Bronco Billy Nederlandse titel: Bronco Billy Land van herkomst: V.S. Regisseur: Clint Eastwood Producer: Dennis Hackin, Neal Dobrofsky Hoofdrollen: George C. Scott, Trish van Devere, Melvyn Douglas Uitgebracht door: Hafbo Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2909 meter Uitbrengdatum: 28-8-'80 Inhoud: horror rond een huis Hoofdrollen: Phil Daniels, Hazel O'Connor, Jon Fich Uitgebracht door: Gofilex Toegang: alle leeftijden Lengte: 2859 meter Uitbrengdatum: 28-8-'80 Inhoud: onvervalste punkfilm Hoofdrollen: Roy Scheider, Jessica Lange, Ann Reinking Uitgebracht door: Columbia Int. Films Toegang: alle leeftijden Lengte: 3260 meter Uitbrengdatum: 4-9-'80 Inhoud: onverbloemd kijkje achter de schermen van de showbusiness Hoofdrollen: Clint Eastwood, Sondra Locke, Geoffrey Lewis Uitgebracht door: Warner Bros. Toegang: alle leeftijden Lengte: 3020 meter Uitbrengdatum: 4-9-'80 Inhoud: Eastwood op tournee met een wild-west show

Film | 1980 | | pagina 12