Oorspronkelijke titel: Bad timing Nederlandse titel: Bad timing Land van herkomst: Engeland Regisseur: Nicolas Roeg Producer: Jeremy Thomas Hoofdrollen: Art Garfunkel, Theresa Russell, Harvey Keitel Uitgebracht door: Tuschinski Film Distribution Toegang: 16 jaar Lengte: 3342 meter Uitbrengdatum: ll-9-'80 Inhoud: een bijzondere love-story Oorspronkelijke titel: Il y a longtemps que je t'aime Nederlandse titel: Il y a longtemps que je t'aime Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Jean-Charles Tacchella Producer: Roy Durham Oorspronkelijke titel: Adélajeste nevecerela Nederlandse titel: Nick Carter in Praag Land van herkomst: Tsjechoslowakije Regisseur: Oldrich Lipsky Producer: Film Studio Barrandov Oorspronkelijke titel: The black hole Nederlandse titel: The black hole Land van herkomst: V.S. Regisseur: Gary Nelson Producer: Ron Miller Oorspronkelijke titel: A perfect couple Nederlandse titel: A perfect couple Land van herkomst: V.S. Regisseur: Robert Altman Producer: Robert Altman Hoofdrollen: Jean Carmet, Marie Dubois Uitgebracht door: Gofilex Toegang: 16 jaar Lengte: 2511 meter Uitbrengdatum: ll-9-'80 Inhoud: na 25 jaar huwelijk op zoek naar iets nieuws Hoofdrollen: Michal Docolomansky, Rudolf Hrusi'nsky. Milos Kopecky Uitgebracht door: Cupido Films Toegang: 16 jaar Lengte: 2930 meter Uitbrengdatum: ll-9-'80 Inhoud: persiflage op de speurder Nick Carter Hoofdrollen: Maximilian Schell, Anthony Perkins, Robert Forster Uitgebracht door: City Film Distribution Toegang: alle leeftijden Lengte: 2710 meter Uitbrengdatum: ll-9-'80 Inhoud: s.f.-ruimtereis die begint waar alles eindigt Hoofdrollen: Paul Dooley, Marta Heflin, Titos Vandis Uitgebracht door: City Film Distribution Toegang: alle leeftijden Lengte: 3090 meter Uitbrengdatum: ll-9-'80 Inhoud: hoe muziek twee mensen bij elkaar kan brengen

Film | 1980 | | pagina 10