•*••**•***•■*•••*******-****+* Oorspronkelijke titel: All quiet on the Western front Nederlandse titel: Van het Westelijk front geen nieuws Land van herkomst: Engeland I Regisseur: Delbert Mann Producer: Norman Rosemont Hoofdrollen: Richard Thomas, Ernest Borgnine, Donald Plcasance Uitgebracht door: Hafbo Film Toegang: 16 jaar Lengte: 3051 meter Uitbrengdatum: 23-10-'80 Inhoud: oorlogsfilm Oorspronkelijke titel: Sunburn Nederlandse titel: De onderwereld ontziet niemand Land van herkomst: V.S. Regisseur: Richard C. Sarafian Producer: John Daly, Gerald Green Hoofdrollen: Farrah Fawcett, Charles Grodin, Art Carney Uitgebracht door: Tuschinski Film Distribution Toegang: 16 jaar Lengte: 2700 meter Uitbrengdatum: 23-10-'80 Inhoud: gangsters en verzekerings oplichting Oorspronkelijke titel: Die Schweizermacher Nederlandse titel: Broodje Zwitserse kaas Land van herkomst: Zwitserland Regisseur; Rolf Lyssy Producer: Fritz E. Macder Hoofdrollen: Emil Steinberger, Beatrice Kessler, Walo Lüönd Uitgebracht door: Cupido Films Toegang: 16 jaar Lengte: 2950 meter Uitbrengdatum: 30-1 0'80 Inhoud: komedie op z'n Zwitsers Oorspronkelijke titel: Defiance Nederlandse titel: De Portorico gang Land van herkomst: V.S. Regisseur: John Flynn Producer: William S. Gilmore Jr., Jerry Bruckheimer Hoofdrollen: Jan Michael Vincent, Theresa Saldana, Art Cartney Uitgebracht door: Actueel Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2839 meter Uitbrengdatum: 30-10-'80 Inhoud: moderne West Side Story Oorspronkelijke titel: The Shining Nederlandse titel: The Shining Land van herkomst: V.S. Regisseur: Stanley Kubrick Producer: Stanley Kubrick Hoofdrollen: Jack Nicholson, Shelley Duvall, Scatman Crothers Uitgebracht door: Warner Bros. Toegang: 1 6 jaar Lengte: 3350 meter Uitbrengdatum: 30-10-'80 Inhoud: horror Oorspronkelijke titel: Cannibals Nederlandse titel: Kannibalen Land van herkomst: Italië Regisseur: Franco Prosperi Hoofdrollen: Al Cliver, Sabrina Siani, Anne Marie Rosier Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2475 meter Uitbrengdatum: 30-10-'80 Inhoud: menseneters Oorspronkelijke titel: Gloria Nederlandse titel: Gloria Land van herkomst: V.S. Regisseur: John Cassavetes Producer: Sam Shaw Hoofdrollen: Gena Rowlands, Buck Henry, Julie Carmen Uitgebracht door: Columbia Films Toegang: 12 jaar Lengte: 3140 meter Uitbrengdatum: 6-ll-'80 Inhoud: vrouw contra gangsters Oorspronkelijke titel: Brubaker Nederlandse titel: Brubaker Land van herkomst: V.S. Regisseur: Stuart Rosenberg Producer: Ron Silverman Hoofdrollen: Robert Redford, Yaphet Kotto, Jane Alexander Uitgebracht door: City Film Distribution Toegang: 16 jaar Lengte: 3591 meter Uitbrengdatum: 6-1 l-'80 Inhoud: corruptie in de gevangenis •f -X -X -X -X -X -X -X Oorspronkelijke titel: Chère inconnue Nederlandse titel: Chère inconnue Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Moshe Mizrahi Producer: Lisc Fayolles, Giorgio Silvagni Hoofdrollen: Simonc Signoret, Jean Rochefort, Delphine Seyrig Uitgebracht door: City Film Distribution Toegang: alle leeftijden Lengte: 3099 meter Uitbrengdatum: 6-ll-'80 Inhoud: eenzaamheid Oorspronkelijke titel: Littlc darlings Nederlandse titel: 'Little darlings Land van herkomst: V.S. Regisseur: Ronald F. Maxwell Producer: Stephen J. Friedman Hoofdrollen: Tatum O'Neal, Kristy McNichol, Armand Assante Uitgebracht: C.I.C. Toegang: alle leeftijden Lengte: 2490 meter Uitbrengdatum: 6-ll-'80 Inhoud: teenagers op zomerkamp

Film | 1980 | | pagina 10