TOELATING LIDMAATSCHAP UITSCHRIJVINGEN INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten: A.L. Holtslag B.V., exploitante van het Luxor Theater te Ulft; Firma Scala, exploitante van het Scala Theater te Medemblik; M.A.C. Luxor B.V., exploitante van het Luxor Theater te Tiel; Verenigde Nederlandsche Filmcompag nie B.V., exploitante van de gelijkna mige filmproduktiezaak (categorieën a en c) te Amsterdam; Stichting "Het Theater", exploitante van De Concertzaal te Zierikzee; M.M.C. Film B.V., exploitante van de gelijknamige filmproduktiezaak (cate gorie a) te Schellinkhout; Mevr. C.J. van Tellingen-Heinstman, exploitante van het Winston Theater te Hoorn; Vabomex B.V. exploitante van het Reünie Bioscooptheater en het Thalia Theater te Gouda; v.o.f. Scala Theater, exploitante van het Scala Theater te Doetinchem; Royal Theater B.V., exploitante van het Royal Theater en Royaline te Roermond; Bioscoopexploitatie Alkmaar B.V., ex ploitante van Cinema en Rex Theater te Alkmaar; Bioscoopexploitatie Den Helder B.V., exploitante van het Rialto Thater en Tivoli Bioscoop te Den Helder. Het Hoofdbestuur heeft de volgende permanente bioscopen in het Bedrijfs- register uitgeschreven: Luxor Theater te 's-Hertogenbosch; P.O.C, te Eindhoven; City Theater te Hillegom; Bio Rhenen te Rhenen; Royal '70 en Royal op Zolder te 's-Gravenhage. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes g geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubli ceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Atlantic City (Atlantic City) Broedsel (The brood) Death ship (Death ship) Dirty Lilly (Dirty Lilly) The great rock 'n roll swindle (The great rock 'n roll swindle) Heldinnen van het kwaad (Les heroihes du mal) Love inferno (Love inferno) Lust lollies (Candy stripers) Nachtelijke begeerten (Midnight desires) Oriental blue (Oriental blue) Pornohuwelijk (Marriage and other four-letter words) Pornomatrozen (S<?4maend pa sengekanten) De schorpioen prikt raak! (I skorpionens tegn) Slapstich (Slapstick) Een hete zomer met Vanja (Sommaren med Vanja) The airplane pilot (The pilot) Het duivelse komplot van Dr. Fu Manchu (The fiendish plot of Dr. Fu Manchu) One trick pony (One trick pony) Naam houders exploitatie rechten: Concorde Paerl Films Splendal Tuschinski F.D. Warner CONTACTMIDDAG van de leden en donateurs van de Nederlandse Bioscoopbond DINSDAG 2 DECEMBER 1980 Cinema International August Allebéplein 4, Amsterdam Zaal open: 13.30 uur Aanvang filmvertoning: 14.15 uur FLASH GORDON regie: Mike Hodges in de hoofdrollen: Sam Jones, Melody Anderson, Max von Sydow uitgebracht door: Hafbo Film 16.15 - 18.00 uur: gelegenheid tot bezichtiging van Cinema International 2 onder het genot van een drankje

Film | 1980 | | pagina 9