INSCHRIJVINGEN UITSCHRIJVINGEN LIQUIDATIE WAARBORGSOM INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER OPERATEURSEXAMENS OPERATEURSCURSUS Het Hoofdbestuur heeft de volgende permanente bioscopen in het Bedrijfs- register ingeschreven: Cinema Inernational 2 te Amsterdam (Cinema International Corporation (Netherlands) B.V.); Cinemactueel 1, 2, 3 en Roxy 2 te Bergen op Zoom (Actueel Bioscoopexploitatie B.V.). Het Hoofdbestuur heeft de volgende permanente bioscopen in het Bedrijfs- register uitgeschreven: Cinétol te Amsterdam; Schouwburg Luxor te Bergen op Zoom. Per 1 juli 1980 is de Nederlandse Ver eniging van Bioscoopreclame-Exploi tanten in staat van liquidatie getre den. Per 31 december 1980 zal de ver eniging volledig ophouden te bestaan. Krachtens artikel 8 van het Algemeen Verenigingsreglement dienen de bij de Vereniging gedeponeerde waarborg sommen derhalve te worden geliqui deerd. Het ledenbestand van de Vereniging omvat de volgende bedrijven: Actieffilm B.V. te Groningen; Atu, Bureau voor Bioscoopreclame CV. te Amsterdam; P. v.d. Berg, Bureau voor Film- en Projectiereclame te Delft; Carpa-Harpo B.V. te 's-Gravenhage; Cinescope, Exploitatiebureau voor Bioscoopreclame v.o.f. te Amsterdam; Cloeck Moedigh B.V. te Amsterdam; Reklame-Adviesbureau Jac. Duits B.V. Dordrecht; Euro Bioscoopreclame B.V. te 's-Gravenhage; Internationale Cinema Reclame Ondernemingen "Icro" B.V. te 's-Gravenhage; Samson's Reclamebureau te Rotter dam; Smit's Projectiereclame Onder neming B.V. te Amsterdam; Uniefilm B.V. te Hilversum. Leden van de Vereniging, alsmede leden van de Bond worden uitgenodigd eventueel rechtsgeldige vorderingen schriftelijk en gemotiveerd in te dienen bij de door de Vereniging ingestelde Liquidatiecommissie, per adres Geuzen- weg 28, 1212 BT Hilversum, tot uiter lijk 8 januari 1981. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubli ceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Deep rub (Deep rub) Princess (Princess) Motel Heil (Motel Heil) Nachten met Solange (Tapage nocturne) Teenage sex poezen (Teenage sex kitten) De vingers van de duivel 1) (Macabra) Vijf duivelse stoeipoezen (The China cat) Een bus vol hete meiden (Love theatre) Meisjes die zich voor alle nummertjes lenen (SOS mesdemoiselles) The border (The border) De onderwereld ontziet niemand (Sunburn) Strijd der giganten (Battle Creek Brawl) Ontsnapping uit de hel (The chain reaction) De navolgende filmtitel is vervallen: 1) Macaber Naam houders exploitatie rechten: Filmtrust Nova Pearl Films Spiendal Tuschinski F.D. Warner Zoals inmiddels aan het bedrijf werd medegedeeld, zullen de jaarlijkse ope rateursexamens plaatsvinden op dins dag 16 december a.s. te Amsterdam. De praktijkexamens alsmede het ge deelte dat betrekking heeft op de brandbeveiligingsvoorschriften, wor den afgenomen in een aantal plaatse lijke bioscopen en het gerichte theorie examen in de vakken Lichttechniek, Elektrotechniek, Voorschriften Elek trotechniek en Versterkertechniek, vindt plaats op het Bondsbureau te Amsterdam. Aanmeldingsformulieren zijn bij het Bondsbureau verkrijgbaar en de in schrijving sluit op 5 december a.s. Zoals te doen gebruikelijk, zal in de eerste week van januari een volgende schriftelijke operateurscursus beginnen die opleidt voor het Praktijk Certifi caat. Deze cursus omvat de vakken cabinepraktijk en brandbeveiligings voorschriften. Tevens wordt er naar gestreeft om in januari een begin te maken met de her schreven cursus betreffende de onder werpen Elektrotechniek en voorschrif ten NEN 1010. Voordien werd onder andere voor deze vakken gebruik gemaakt van het tweede deel van het Handboek der Bioscooptechniek, maar deze mogelijk heid is al sedert enkele jaren vervallen. Aangezien de vraag naar dit gedeelte van de opleiding de laatste tijd weer is toegenomen, heeft het bestuur van het opleidingsinstituut een sterk vereen voudigde cursus laten schrijven, waar van ook de onderdelen Lichttechniek en Versterkerstechniek in voorberei ding zijn. Het hoopt via deze cursus een goede aansluiting te krijgen tussen de praktijkcursus en de cursus C (auto matisering).

Film | 1980 | | pagina 10