kt ••••••••••••••••••••••••••••••********1lr****Allk.*++#A.^^A^1k.^^^^^^^^A<r++^#^++^^ *+^^+^A*+*+ Oorspronkelijke titel: Nine to five Nederlandse titel: van 9 tot 5 Land van herkomst: V.S. Regisseur: Colin Higgins Producer: Bruce Gilbert Hoofdrollen: Jane Fonda, Lily Tomlin, Dolly Parton Uitgebracht door: Netherlands Fox Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 3014 m. Uitbrengdatum: 2-4-'81 Inhoud: werkende vrouwen in opstand tegen hun baas Oorspronkelijke titel: Any which way you can Nederlandse titel: Recht voor z'n raap Land van herkomst: V.S. Regisseur; Buddy van Horn Producer: Fritz Manes Hoofdrollen: Clint Eastwood, Sondra Locke Uitgebracht door: Warner Bros. Toegang: 12 jaar Lengte: 1 uur 52 min. Uitbrengdatum: 9-4-'81 Inhoud: het vervolg op Any which way but loose Oorspronkelijke titel: A Change of Seasons Nederlandse titel: A Change of Seasons Land van herkomst: V.S. Regisseur: Richard Lang Producer: Martin Ransohoff Hoofdrollen: Shirley McLaine, Anthony Hopkins, Bo Derek Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2791 m. Uitbrengdatum: 16-4-'81 Inhoud: huwelijkskomedie Oorspronkelijke titel: Sphinx Nederlandse titel: Sphinx Land van herkomst: V.S. Regisseur: Franklin J. Schaffner Producer: Stanley O'Toole Hoofdrollen: Lesly-Anne Down, Frank Langella, Maurice Ronet Uitgebracht door: Warner Bros. Toegang: 16 jaar Lengte: 1 uur 54 min. Uitbrengdatum: 16-4-'81 Inhoud: mysterieuze lotgevallen van een Egyptologe uiteraard in Egypte Oorspronkelijke titel: Postriziny Nederlandse titel: Kort geknipt Land van herkomst: Tsjechoslo wakije Regisseur: Jiri Menzel Hoofdrollen: Magda Vasaryova, Jiri Schmitzer, Jaromir Hanzlik Uitgebracht door: Cupido Films Toegang: 16 jaar Lengte: 2699 m. Uitbrengdatum: 16-4-'81 Inhoud: komedie rond het lange blonde haar van een uitbundige jonge vrouw Oorspronkelijke titel: A force of one Nederlandse titel: A force of one Land van herkomst: V.S. Regisseur: Paul Aaron Producer: Allan Berkin Hoofdrollen: Chuck Norris, Jennifer O'Neill, Ron O'neal Uitgebracht door: City Film Distribution Toegang: 16 jaar Lengte: 96 minuten Uitbrengdatum: 23-4-'81 Inhoud: karatekampioen contra narcoticahandel Oorspronkelijke titel: Drei Lederhosen in St. Tropez Nederlandse titel: Drie Tirolers in St. Tropez Land van herkomst: West Duitsland Regisseur: Franz Marischka Hoofdrollen: Peter Steiner, Franz Muxeneder Uitgebracht door: Filmtrust Toegang: 16 jaar Lengte: 2539 m. Uitbrengdatum: 16-4'81 Inhoud: 3 Tirolers naar het zuiden om een stier te verkopen... Oorspronkelijke titel: The mirror crack'd Nederlandse titel: De spiegel barstte Land van herkomst: Engeland Regisseur: Guy Hamilton Producer: John Brabourne/ Richard Goodwin Hoofdrollen: Angela Lansbury, Elizabeth Taylor, Rock Hudson Uitgebracht door: City Film Distribution Toegang: alle leeftijden Lengte: 2917 m. Uitbrengdatum: 29-4-'81 Inhoud: Een nieuwe Agatha Christie verfilmd... Oorspronkelijke titel: Nighthawks Nederlandse titel: Nighthawks Land van herkomst: V.S. Regisseur: Bruce Malmuth Producer: Martin Poll Hoofdrollen: Rutger Hauer, Sylvester Stallone Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: 12 jaar Lengte: 2625 m. Uitbrengdatum: 29-4-'81 Inhoud: Smeris met erecode contra moordenaar zonder geweten Oorspronkelijke titel: Vrijdag Nederlandse titel: Vrijdag Land van herkomst: Nederland/ België Regisseur: Hugo Claus Producer: Jan van Raemdonck/ Gerrit Visscher Hoofdrollen: Frank Aendenboom, Kitty Courbois, Herbert Flack Uitgebracht door: Tuschinski Film Distribution Toegang: 16 jaar Lengte: 2500 m. Uitbrengdatum: 29-4-'81 Inhoud: Claus' verfilming van zijn gelijknamige toneelstuk

Film | 1981 | | pagina 10