C.J. BLAD 75 JAAR INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER UITSCHRIJVING LIQUIDATIE WAARBORGSOM NIEUWS VAN BIO In deze maand vierde de heer C.J. Blad zijn 75ste verjaardag. Wij hebben moei te gehad om te geloven, dat de heer Blad deze leeftijd inderdaad heeft be reikt. Bij iemand van driekwart eeuw maakt men zich gewoonlijk andere voorstellingen. Want onze jarige is een toonbeeld van vitaliteit in alle opzich ten, een bron ook van jaloezie voor mensen van zijn leeftijd en menigeen die jonger en zelfs aanmerkelijk jonger is. Het is nu al weer zes jaar geleden, dat de heer Blad tot erelid van de Bond werd benoemd. Deze benoeming was te beschouwen als een kroon op zijn werk in de organisatie gedurende vele jaren op belangrijke posten, daaronder begrepen die in het Hoofdbestuur. In deze functionering heeft hij zich doen kennen als een excellent bestuurder. Als bedrijfgenoot heeft de heer Blad eveneens een vooraanstaande rol ge speeld door zijn kennis van zaken, ervaring en zakelijk inzicht. Hoewel geen gemakkelijk onderhande laar, heeft hij door zijn bonhomie toch altijd ieders respect en vriendschap we ten te winnen. Wij menen uit naam van velen te han delen, wanneer wij ons erelid Blad, zijn vrouw en zijn kinderen van harte feli citeren met deze bijzondere verjaardag. Wij wensen hem nog tal van vitale en gelukkige jaren toe. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Montenegro (Montenegro) Privéclub Tangerine (Tangerine) Eiland der wellust (Gier und Palmen) Hemelse verleidsters (Heavenly desires) Her name was Lisa (Her name was Lisa) Kom, kus en geniet (Französiche Küsse) Kostschoolmeisjes klappen uit de school (Internatsgeheimnisse blutjunger Maidchen) Een nest met jonge meisjes (lm Liebesnest der Hippie Maidchen) Return of fist of fury (Return of fist of fury) Return of the red tiger (Return of the red tiger) Vurig als een vulkaan (Stormy) Naam houders exploitatie rechten: Cupido Express Fümtrust Het Hoofdbestuur heeft de volgende permanente bioscopen-A in het Be- drijfsregister uitgeschreven: Corso Theater te 's-Gravenhage; Filmstudio Camera te 's-Gravenhage. Wegens verlies der vereisten is, op grond van artikel 7b der Statuten, het lidmaatschap van "Corso" Theaterex ploitatie Maatschappij B.V. te Amster dam geëindigd en moet de bij de Bond gedeponeerde waarborgsom worden geliquideerd. Leden van de Bond worden uitgeno digd eventuele rechtsgeldige vorderin gen schriftelijk en gemotiveerd in te dienen binnen acht dagen na verschij ning van deze publikatie. In het kader van het Internationaal Jaar van Gehandicapten houden de revalidatiecentra in Nederland open dagen. Het Bio-Revalidatiecentrum en de Bio Mytylschool voor kinderen houden hun open dag op zaterdag 19 septem ber. Op deze wijze is het mogelijk om een nog grotere king van belangstellenden te laten zien wat het werk van Bio alle maal omvat. Op 2 september a.s. zal de officiële opening plaatsvinden van Cinema Heuvelpoort in Tilburg. Dit nieuwe complex van de Bioscoop Exploi tatie Maatschappij telt 5 zalen^ Met man en macht wordt gewerkt aan de afbouw. Onderstaand de grote zaal op 28 juli en 21 augustus jl.

Film | 1981 | | pagina 8