BESLISSINGEN COMMISSIE NIEUWE ZAKEN ERETEKENS INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER De Commissie Nieuwe Zaken heeft toestemming verleend aan: Jogchem's Theaters B.V. tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanen te bioscoop-A: Euro Cinema 3 te Hil versum; Jogchem's Theaters B.V. tot het gaan exploiteren van twee nieuwe perma nente bioscopen-A: Grand 6 en 7 te Amersfoort. Het Hoofdbestuur heeft in de laatste vergadering besloten de navolgende eretekens te verlenen: In goud (25 jaar) aan Mevrouw H. van der Veen en de heer R. van der Goes (N.V. Cinecentrum, Hilversum) en aan mevrouw H.M.P. Gierstberg (Geesink Filmproduktie CV., Nederhorst den Berg). In zilver.(10 jaar) aan de dames P.M. de Graaf, J.T.A. Sanders-van de Scheer Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is Naam houders exploitatie verzocht: rechten: 'n Moordverjaardag Columbia (Happy birthday to me) De minnares Concorde (Une femme fidele) Door het oog van de naald Nova (The eye of the needie) Force five (Force five) Heaven's gate (Heaven's gate) True confessions (True confessions) Violent streets (Violent streets) Escape from New York Tuschinski F.D. (Escape from New York) Mother's day (Mother's day) Vrijdag (Nederlandse film) en M. Claessens-Friederich (B.V. City Theater, Eindhoven) en mevrouw A.M. Sabbane-Bremmer (Firma Camera, Den Haag) en aan de heren P.H.B.A. Verhoeven (Bob Kommer Studio's B.V., Den Haag), A.L. van den Ende (B.V. Scala Theater, Den Haag), M. Sabanne (Firma Camera, Den Haag), B.H. Wilton (City Film Distribution B.V., Amsterdam), R. van Dokkum (Gofilex Film B.V., Nieuwegein), N.J.P. Bossong (B.V. City Theater, Eindhoven) en D.G. de Ruiter (N.V. Cinecentrum, Hilversum). Het Scenario Seminar onder auspiciën van de N.F.T.V.A. de afgelopen maand in het Filmmuseum gehouden voor ruim 100 cursisten is succesvol afgesloten. Gastdocent Ernest Lehman, scenarioschrijver van o.a. 'North by Northwest' en 'Hello Dolly' hier in gesprek met Max van Praag. Regisseur en scenarioschrijver Claude Goretta gaf eveneens colleges en wordt hier gefilmd door Paul Cohen voor een af levering van het televisieprogramma 'Cinevisie'.

Film | 1981 | | pagina 7