Cinescope filmreclame bv Utrecht
Cinescope bioscoopreclame bv Utrecht
Reclamefilms
Commercials
Dia's
Theater-Merchandising
Telefoon 030-315872 315819 Telefax 030-315227
ciornie)
INITIATIEVEN
Voor het derde achtereenvolgende
jaar stellen de dames van Adviesbu-
ro Filmplan Riet Zegers en Anne Ma
rie van Vollenhoven alle medewer
kers van het bioscoopbedrijf in de
gelegenheid deel te nemen aan De
Filmplan Oscar Toto.
Zij die - na de Oscar-uitreiking op
11 april a.s. - alle titels en namen
op de juiste wijze blijken te hebben
aangekruist (en vóór 9 april opge
stuurd aan Filmplan V.O.F., Van
Eeghenstraat 38,1071 GH Amster
dam) kunnen meedingen naar drie
geldprijzen.
Beste film:
BROADCAST NEWS
FATAL ATTRACTION
HOPE AND GLORY
THE LAST EMPEROR
MOONSTRUCK
Beste regisseur:
ADRIAN LYNE (Fatal attraction)
JOHN BOORMAN (Hope and glory)
BERNARDO BERTOLUCCI (The last
emperor)
LASSE HALLSTROM (My life as a
dog)
NORMAN JEWISON (Moonstruck)
Beste buitenlandse film:
AU REVOIR LES ENFANTS (Frankrijk)
BABETTE'S FEAST (Denemarken)
ASIGNATURA APROVADA (Spanje)
LA FAMIGLIA (Italië)
PATHFINDER (Noorwegen)
Beste acteur:
MICHAEL DOUGLAS (Wall Street)
WILLIAM HURT (Broadcast news)
MARCELLO MASTROIANNI (Oei
JACK NICHOLSON (Ironweed)
ROBIN WILLIAMS (Good morning
Vietnam)
Beste actrice:
CHER (Moonstruck)
GLENN CLOSE (Fatal attraction)
HOLLY HUNTER (Broadcast news)
SALLY KIRKLAND (Anna)
MERYL STREEP (Ironweed)
Beste filmmuziek:
GEORGE FENTON/JOHN GWANG-
WA (Cry freedom)
JOHN T. WILLIAMS (Empire of the
sun)
RYUCHISAKAMOTO/DAVID BYRNE/
CONG SU (The last emperor)
ENNIO MORRICONE (The untoucha-
bles)
JOHN T. WILLIAMS (Witches of
Eastwick)
Beste mannelijke bijrol:
ALBERTBROOKS (Broadcast news)
SEAN CONNERY (The untouchables)
MORGAN FREEMAN (Street smart)
VINCENT GARDENIA (Moonstruck)
DENZEL WASHINGTON (Cry free
dom)
Beste vrouwelijke bijrol:
NORMAALEANDRO(Gaby)
ANNE ARCHER (Fatal attraction)
OLYMPIA DUKAKIS (Moonstruck)
ANNE RAMSEY (Throw momma
from the train)
ANNE SOTHERN (The whales of au-
gust)
Beste hitsong:
CRY FREEDOM (Cry freedom)
THETIME OF MY LIFE (Dirty dancing)
NOTHING'S GONNA STOP US NOW
(Mannequin)
SHAKEDOWN (Beverly Hills Cop II)
STORYBOOK LOVE (The princess
bride)
Beste kostuums:
DOROTHY JEAKINS (The dead)
BOR RINGWOOD (Empire of the sun)
JAMES ACHESON (The last empe
ror)
JENNY BEAVAN/JOHN BRIGHT
(Maurice)
MARILYN VANCE-STRAKER (The
untouchables)
Beste camerawerk:
MICHAEL BALLHAUS (Broadcast
news)
ALLAN DAVIAU (Empire of the sun)
PHIUPPE ROUSSELOT (Hope and
glory)
VITTORIO STORARO (The last em
peror)
HASKEL WEXLER (Matewan)
HiRRHHHi
38