Personalia Eretekens van de NFC In de internationaal snel veranderende filmindustrie is het op het personele vlak soms net een stoelendans. Het gebeurt met enige regelmaat dat topexecutives opeens van baan veranderen om ergens anders weer op te duiken. Het meest recente, spraakmakende voorbeeld hiervan betreft natuurlijk het plotselinge vertrek van voormalig Disney-man Jeffrey Katzenberg naar een nog naamloze filmstudio, die hij samen met Steven Spielberg en David Ceffen heeft opge richt. Maar ook in de Nederlandse filmsector is het veranderlijke karaktervan de personeelsbestanden geen onbekend feno meen. Met name de filmverhuurkantoren hebben hieraan recentelijk zeer belangrijke bijdragen geleverd. Met ingang van 1 november j.l. heeft Marleen Pagrach, voorheen werkend onder de vleugels van Robbert Wijsmulier bij Concorde Film, plaats genomen in het team van Warner Bros. (Holland) BV, waar zij terug te vinden is op de afdeling booking als Senior Booker. Deze functie was vrijgekomen nadat voormalig Warner Bros. medewerker René van Steen zijn kansen zag liggen bij Nederlands jongste filmverhuurkantoor, R.C.V. Film Distribution, alwaar hij m.i.v. 1 oktober j.l. is aangesteld als Manager. Dat een functieverandering geen binnenlandse aangelegen heid hoeft te blijven, bewijzen de verhuisberichten van Carmen Menegazzi (Columbia TriStar Films (Holland) BV) en San Fu Maltha (Polygram Filmed Ent./Meteor Film). San Fu Maltha mag zich m.i.v. 1 januari a.s. Senior Vice President Acquisitions Poly gram Filmed Entertainment noemen. Hij zal daarvoor plaats nemen op het in Londen gevestigde kantoor van dit bedrijf. Zijn personeel betreurt dit ten zeerste maar wil hem hierbij ONTZETTEND VEEL SUCCES WENSEN. De reis naar het Britse koninkrijk zal ook gemaakt worden door Carmen Menegazzi die bij Columbia TriStar Films (UK) de Managing Director Jimmy Katzzal opvolgen. Menegazzi zal op haar beurt worden opgevolgd door Roy Matalon - thans Managing Director van Columbia TriStar Films Zweden. In het afgelopen jaar zijn er aan de leden van de NFC weer diverse eretekens uitgereikt. Onze felicitaties gaan uit naar: Zilveren brochette mevr. M.GA Mannak (MCM Cinemas); mevr. H.W. Kalfsbeek (Bioscoop Exploitatie Minerva); mevr. J.M.W. van derTuin-de Bruyn (Bioscoop Exploitatie Minverva); mevr. E.C. van Haeften-Mulder (Bioscoop Exploitatie Minerva); mevr. W.C. Splinter-van Veen (Jogchem's Theaters); mevr. H.P.M. v.d. Nouweland (MCM Cinemas) Zilveren speld dhr. J.H. Vlug (Bioscoop Exploitatie Minerva); dhr. F.X.C, v.d. Berg (MGM Cinemas); dhr. R. Berends (MGM Cinemas); dhr. J.MJ. v.d. Blom (Lido Theater Leiden); dhr. J.B.M. Heijl (Warner Bros); dhr. J.A. van Muylwijk (U.I.P); dhr. PC. Pieters (Jogchem's Theaters); dhr. F.M. Low (Jogchem's Theaters); dhr. A.J.J.M. van Hommeien (Jos Stelling Filmprodukties); dhr. R. v.d. Klip (Jogchem's Theaters); dhr. F. Dielemans (MCM Cinemas) Gouden brochette mevr. J. Pardon-v.d. Hoogt (Lido Theater Leiden); mevr. C. v.d. Kamp (Jogchem's Theaters) Gouden speld dhr. J.H. Vlug (Bioscoop Exploitatie Minerva); dhr. A.HJ. van Keiler (MCM Cinemas); dhr. J.C. Remkes (Video Hilversum); dhr. M. v. Praag (U.I.P.)

Holland Film Nieuws | 1994 | | pagina 11