Nieuws van de Stichting Opleiding Technisch Bioscooppersoneel Toekomst van de Stichting Ingezonden brieven e.d. Het bestuur van de Stichting Opleiding Technisch Bioscooppersoneel is bijzonder verheugd dat er weer een Bondsorgaan, als opvolger van FILM, met ingang van december 1994, regelmatig gaat verschijnen. Een uitgave, die - zoals FILM - alle lagen van de bio- scopie bereikt is van het allergrootste belang als communicatiemiddel voor de technische medewer kers in de filmbedrijfstak, via welke belangrijke ont wikkelingen en noviteiten onder de aandacht van de geïnteresseerden gebracht kunnen worden, alsmede nuttige informatie zoals bijv. de aankondiging van examendata en -resultaten. Het bestuur van de Stichting wenst alle medewer kers van Holland Film Nieuws zeer veel succes en inspiratie toe. UITSLAG NOVEMBER EXAMENS Op 8 november j.l. werden er in het Tuschinski Theater (Amsterdam) examens afgenomen. Helaas was het resultaat in tegenstelling tot voorgaande examens enigszins aan de magere kant. 35 personen hadden zich ingeschreven, 8 daarvan kwamen niet opdagen, zonder het fatsoen op te brengen zich af te melden. De resultaten: van de 16 kandidaten voor het A-diploma, slaagden er 7 in een keer (44%); van de 5 kandidaten die herexamen voor het A-diplo ma moesten doen, werden er 3 met succes bekroond; voor het B-diploma schreven twee kandidaten in, bei den faalden voor één vak, voor hetzelfde diploma deden vier personen herexa men en slaagden allen. De balans opmakend betekent dit dat er aan 14 van de 27 kandidaten een diploma werd uitgereikt. Geslaagd voor het A-diploma: Mevrouw M.R.Craveland (Kriterion/Amsterdam) en de heren F.R.Anneveld (Lumière/Enschede), N.Boone (Calypso/Nijmegen), H.Brunner (Almere), WJ.J.Droog (Jeroen/Den Bosch), A.Habekoté (Jogchem's Theaters), A.J.MJacobs (Minerva Theaters/Tilburg), N.C.van Marle(Kriterion/Amster- dam), P.E.Nijhuis (Zwolle), EJ.Soethout (Alhambra/ Enschede), M.Spruit (De Lieve Vrouw/Amersfoort). Geslaagd voor het B-diploma: A.E.v.d.Engh (Cinerama/Rotterdam), Lde la Horra Calomarde (Alhambra/Enschede), S.H.M.v.Rooyen (MCM Theaters/Amsterdam), D.M. Schip pers (Alhambra/Enschede). Niet op het examen verschenen: R.M.C.Crusio (Maastricht), F.Ernest (Amsterdam), A.Fatello (Amsterdam), P.GJ.Friesen (Amsterdam), A.D.v.d.Linden (Alblasserdam), R.R.Rietdijk(Hilversum), E.Timmerman (Amsterdam), Vonsee(Zandvoort). In maart van dit jaar overleed de secretaris van de Stichting, Leo Claassen, een van de oprichters in 1946 van de Stichting. Zijn inzet, enthousiasme en organisatievermogen waren de pijlers waarop de Stichting jarenlang rustten. Zijn functie is overgenomen door J. van de Belt. De Vereniging van Bioscoopexploitanten heeft dit najaar de beslissing genomen om de Stichting de komende drie jaar wezenlijk financieel te ondersteunen, hetgeen er toe zal lei den dat de aktiviteiten van de Stichting kunnen worden uit gebreid in het belang van de gehele bedrijfstak en dat een grotere doelmatigheid kan worden nagestreefd. Het bestuur heeft hiervoor een toekomstvisie geschreven, waarop in het volgende nummer van Holland Film Nieuws uitvoerig aandacht zal worden besteed. Dr. W.J.A. van Roosmalen graag voor 25 januari 1995 sturen naar: Redactie Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 38 1071 GH Amsterdam Tel. 020-679 38 43 Fax. 020-673 29 63 (na 01-01-1995)

Holland Film Nieuws | 1994 | | pagina 30