'The Adventures of Priscilla Queen of the Desert' Première Party 9 september «lil "Mijne dames en heren, stroop uw mouwen maar omhoog want het is wederom première-time! De commissie heeft besloten tot het houden van een première en wel voor 'The Adventures of PRISCILLA Queen of the Desert' Dat was de dag die het begin inluidde van een aantal apar te, extravagante, pittige, vermoeiende, gestresste maar (ach teraf gezien) zeer vermakelijke weken. Maar waar moesten we beginnen 'The Adventures of PRISCILLA Queen of the Desert' bleek een aparte film en wat is er leuker dan een aparte première proberen te realiseren. |1 Een totaal NIEUWE wereld ging ervoor ons 1 open: die van 'Travestie'. Een wereld met ontzet tende leuke mensen; openhartig, sociaal, meedenkend en (last but not least) hele f ';;-' mooie mensen. :j| (De dames bij Meteor Film zijn dan ook min stens 6 keer verliefd worden!). En wij moeten zeggen dat iedereen (inclusief familie, vrien den en bekenden) heeft lopen meedenken, bel len, schrijven, lenen, sponsoren, etc, etc. '■sim Het personeel van het MGM Tuschinski theater was ontzet tend aardig en zeer zeker behulpzaam (onze dank hiervoor!). De besprekingen met discotheek 'IT' gingen vlot, de prachti ge en heerlijke catering werd verzorgd door: Roel Verdel. (Bel voor al uw fees ten en partijen: tel. 020-6254217). Onze 'presentatrice' Nicky Nicole bleek de charmantste van de hele avond en deed veel mannen harten sneller klop pen!! De kappers en visagiste hadden zo'n goed werk afgeleverd, dat zelfs de bekende Meteorieten (inclusief de heren) niet her kenbaar waren die avond en zichzelf helemaal hebben kun nen laten gaan... (met alle gevolgen van dien), de ballonnen en palmen waren prachtig en ga zo maar door. Er werd dan ook goed gefeest tot in de vroege uurtjes totdat het zijn ook altijd dezelfden de bedrijfsleiding in de 'IT' besloot dat het tijd werd om te gaan. Het was dan ook pas half 6! Het was een grandioze happening in aanwezigheid van één van de hoofdrolspelers: Cuy Pierce en de regisseur Stephan Elliott. Zelfs Grace Jones kwam even op visite. Het was een feest om nooit meer te vergeten en de film die doet het nog beter dan wij gehoopt hadden (nogmaals: daar het een aparte film betreft) en wij zijn blij dat wij deze film onder onze hoede mochten nemen. Het is inmiddels één van onze favorieten! Tot een volgende keer maar weer en dat het maar net zo'n geslaagde avond mag worden! Cornelia Koren. SiKiSït»1 figlSfr i*°R?f

Holland Film Nieuws | 1994 | | pagina 33