Even voorstellen Inhoud 29 34 36 38 39 Individuele bezoekers worden admissions en dubbel tjes en kwartjes veranderen in box office. Met die transformatie verliest de bioscoopsector een zekere levendigheid die zo eigen is aan het produkt waar mee wordt gewerkt. De emotieloze cijfertjes zijn wel iswaar onontbeerlijk, maar ze maken niet zichtbaar welk enthousiasme aan de totstandkoming ervan vooraf is gegaan. En dat terwijl enthousiasme eigen lijk het sleutelwoord is waar het allemaal om draait. Van links naar rechts: Riet, Jeroen, Ad, Frank en Anne Marie Vanzelfsprekend ligt deze bron van jeugdigheid ook ten grondslag aan het blad Holland Film Nieuws zoals u dat nu in uw handen heeft. Het is een blad geworden dat moet die nen als een informatiebron en klankbord voor een sector, waarin wordt gewerkt met een product dat al vele generaties heeft weten te fascineren en dit zeker zal blijven doen. Holland Film Nieuws zal een geheel eigen, maar toch aanvul lende plaats innemen naast de al bestaande informatie bronnen. Vanaf heden zult u elke 2 maanden geïnformeerd worden over diverse activiteiten, gebeurtenissen en ontwikke lingen die de Nederlandse filmsector bezig houden of zullen gaan houden. Het team dat schuil gaat achter deze diversiteit aan artikelen, rapportages, foto's en berichtgeving, is welis waar op haar taak voorbereid, maar alleen met een helpende hand van de bedrijfsgenoten kan het blad uitgroeien tot wat het moet zijn: een blad van iedereen, voor iedereen. Tot slot willen wij ons scharen in de lange rij van bekenden en relaties die u in de komende periode van de beste wensen zullen gaan voorzien: Prettige Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar! Jeroen Huijsdens, Eindredacteur Voorwoord voorzitter NFC, dhr. R. Wijsmuller Belbios Stichting Marketing Communicatie De Nationale Bioscoopdag 1994 Personalia Bioscoop In Beeld met o.a. Leeuwarden in de steigers 7 8 11 12 De Nederlandse Vereniging van Filmverhuurders 15 een woord van de voorzitter, J.B.M. Heijl De Top 20 Stichting voor Onderzoek de voorzitter, drs. J.Ph. Wolff over het European Cinema Yearbook 1994 Achter de Schermen van Filmspot door Jac. Coderie Technisch Nieuws door drs. W.J.A. van Roosmalen De Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten "Priscilla": Première in Tuschinski Bio Nieuws De Gouden Mickey Trofee Koninklijke Galapremière van "De Leeuwekoning" Nieuws van het P.R. front Biosbon Means Business In '95 "Met Z'n Allen Naar 18 22 31 33 40 44 48

Holland Film Nieuws | 1994 | | pagina 3