Personalia DANKBETUIGING ROB WOLF J. Wiegel IN MEMORIAM Nooit meer jouw hand in mijn hand Nooit meer jouw lach Nooit meer jouw stem Ik moet verder zonder hem Toch probeer ik verder te leven Met al het moois dat jij mij hebt gegeven Na het overlijden van mijn man en vader Rob wil ik zijn colle ga's, alle verhuurders en leveranciers bedanken voor al de steun ons gegeven in de voor ons zo moeilijke maanden tij dens zijn ziekte en na het overlijden van Ook wil ik een ieder bedanken voor alle bloemen, kaarten, brieven en telefoontjes tijdens Rob's ziek zijn, maar ook daarna. Het heeft ons diep getroffen. Het doet ons goed te weten dat zovelen ons en mij in deze periode van ons leven steunen. Daarvoor zijn wij u allen zeer dankbaar. Wychen, Januari 1995 Maddy Wolf v/d Oever Périne en Han Wolf Ons heeft het nieuws bereikt dat op 17 december j.l. op 64 jarige leeftijd onverwacht is overleden de cineast De heer Wiegel was erelid van de Nederlandse Bond van Filmers en voormalig voorzitter van de Raad voor de Kunst, afdeling Film. Wij wensen zijn nabestaanden en vrienden veel sterkte toe. Met ingang van 2 januari j.l. is Irene Frïjters bij de NFC begon nen als marketing medewerkster én assistente van Frank van der Putte. Irene, die tevens het secre tariaat voor de Léo Claassen Stichting bemant, studeerde eind oktober 1994 af aan de Academie voor de Journalistiek en Voorlichting in Tilburg. Werkervaring deed ze o.a. op als P.R. medewerkster bij Joop van den Ende Productions BV. De werkpaarden uit de stal van managing director Paul Zonderland weten aardig de aandacht op te eisen want er vonden én vinden maar liefst drie functieveranderingen plaats bij Buena Vista International (Netherlands). Mochten we eerst vernemen dat Daniella Bouhuisen met ingang van 1 januari j.l. benoemd is tot Sales Manager Buena Vista International (Netherlands) BV, enkele dagen later lazen we dat Eline Danker het pand in Badhoevedorp gaat verlaten omdat ze gepromoveerd is tot Promotion Manager Buena Vista International Europe met als nieuwe standplaats Londen. Wij willen beide dames natuurlijk van harte feliciteren met hun promotie! Maar met deze benoemingen kwam er geen einde aan de volksverhuizing bij de dochtermaatschappij van The Walt Disney Company, want de publiciteitsafdeling werd ook nog uitgebreid, en wel met Debby Huysman. Debby, die de opleiding Management Assistent bij Schoe- vers heeft gevolgd, is sinds 28 november 1994 werkzaam als assistent publiciteit en secretaresse van Eline Danker (zij het voor een korte periode!).

Holland Film Nieuws | 1995 | | pagina 10