Vervolg NATO ShoWest 1994 De hoofdrolspelers en De B(C)-52's luisterden het geheel op en zelfs een gedeelte van de zaal zong mee met de themes- ong. Columbia mocht ook de laatste receptie geven in Caesar's Palace en om half negen was iedereen weer in Bally's voor het awards banquet. De NATO/ShoWest Awards worden jaarlijks toegekend aan personen die het meeste bioscoopbezoek hebben gegene reerd. Deze avond werden onder andere onderscheiden: Director Of The Year: Steven Spielberg (Jurassic Park Schindler's List), Producer Of The Year: Arnold Kopelson (The Fugitive Falling Down), Male Star Of The Year: Robin Williams (Aladdin Mrs. Doubtfire) Female Star Of The Year: Michelle Pfeiffer (The Age Of Innocence). Verder kreeg Kirk Douglas de Lifetime Achievement Award Het was een waardige afsluiting van vier enerverende dagen. Diegene die een kamer in het Bally's hadden, hebben slechts een klein gedeelte van Las Vegas gezien, vanuit het raam. Gedurende de vier dagen was er slechts af en toe tijd om even op de tradeshow rond te lopen. Een bezoek aan een casino of een show van Siegfried en Roy zat er dan ook absoluut niet in. 1995 Van 6 t/m 9 maart zal ShoWest 1995 plaatsvinden. Dit jaar staat de conventie in het teken van 100 jaar cinema Naast de showreels met nieuwe films zullen de studio's ook aandacht besteden aan het verleden. De formule blijft hetzelfde: lezingen, seminars, discussies, awards, breakfasts, lunches, dinners, showreels show en tradeshow Het belooft weer een spektakel te worden. Holland Film Nieuws brengt u in het april nummer een uitgebreid verslag. Frank Smit

Holland Film Nieuws | 1995 | | pagina 31